Porażka z rezerwami ekstraklasowego Zawiszy

W ostatnim, już trzynastym, meczu sparingowym przed rundą wiosenną Pogoń doznała nieznacznej porażki. Na boisku bocznym trawiastym przy stadionie Zawiszy rywalem były IV-ligowe rezerwy bydgoskiego klubu. W 24 minucie słupek uratował zespół mogileński. W 83 minucie Kadu uderzył na bramkę i piłka odbiła się najpierw od Waneckiego, a następnie od poprzeczki. W 87 minucie jedyną w tym meczu bramkę po dośrodkowanie z rzutu wolnego zdobył Lucky Junior Ekwueme.

Mecz odbędzie się na bocznym boisku (trawiastym) przy stadionie Zawiszy. Początek spotkania godzina 12:00.

Zawisza II Bydgoszcz 1:0 Pogoń Mogilno

Bramka: 87′ Lucky Junior Ekwueme

Pogoń: Wachowiak, Duszyński, Szal, Malczewski, Kopliński, J. Wojciechowski, Plewa, Maciejewski, Kędziora, Śmigielski, Makowiecki oraz Wanecki, W. Wojciechowski, Łuczak, testowany, Jagielski.

12:02 – Początek meczu!

24′ – Słupek po strzale zawodnika Zawiszy.

30′ – Za Śmigielskiego wchodzi na boisko Jagielski.

Do przerwy bezbramkowy remis.

12:54 – Początek drugiej połowy! W przerwie dwie zmiany w zespole Pogoni – za Makowieckiego wchodzi testowany Mielcarek, a w bramce za Wachowiaka wchodzi Wanecki.

Dobra gra Pogoni w drugiej połowie.Kilka ciekawych akcji, ale na razie bez bramek.

78′ – Za J. Wojciechowskiego wchodzi na boisko Łuczak.

83′ – Piłka po strzale Kadu odbija się najpierw od Waneckiego, a następnie trafia w poprzeczkę.

87′ – GOL! Po dośrodkowaniu z wolnego Pogoń traci bramkę.

13:39 – Koniec meczu! Pogoń przegrała w Bydgoszczy z rezerwami Zawiszy 1:0 (0:0)