Zmarł Cezary Dworek.

Dziś rano w wieku 46 lat odszedł były zawodnik i trener Pogoni Mogilno – Cezary Dworek. W obiegłbym sezonie prowadził kadrę orlików był też trzykrotnie trenerem seniorów mogileńskiego klubu. W połowie lipca z powodu nowotworu trzustki zrezygnował z pracy w klubie. Niestety po miesiącu prób walki z rakiem przegrał najważniejszą batalię w swoim życiu.
Do sezonu 1997/1998 kiedy Pogoń awansowała do „okręgówki” był zawodnikiem pierwszej drużyny. W ostatnich latach swojej pracy trenerskiej prowadził głównie zespoły juniorskie mogileńskiego klubu.
Ostatni raz Dworek poprowadził seniorów Pogoni Mogilno wiosną 2009 roku podjął się zadania odbudowy zespołu po fali odejść zawodników spowodowanych ogromnymi problemami finansowymi mogileńskiego klubu. W 14 spotkaniach prowadzony przez niego zespół składający się praktycznie z samych wychowanków (z zawodników dojeżdżających grał tylko Bartłomiej Czaplewski) zdobył tylko 10 punktów.
Największym sukcesem Dworka był awans do klasy okręgowej w sezonie 1993/1994. Prowadzona przez niego drużyna ustanowiła rekord bramek zdobytych przez pierwszy zespół . W 26 meczach jego podopieczni zdobyli aż 104 bramki.
Jeszcze wiosną tego roku grał w barwach Galwa-Techu lidera Ligi Zakładowej na mogileńskim orliku. Ostatni swój mecz rozegrał 19 lipca

Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godzinie 13:00 na cmentarzu w Mogilnie

P