Pogoń odrabia 2 bramki i zdobywa 3 punkty

Pogoń Mogilno mimo, że przegrywała do przerwy 0:2 z Chełminianką Chełmno zdołała zdobyć 3 punkty.

Do przerwy Pogoń przegrywała 0:2. W drugiej połowie bramki dla mogileńskiego zespołu zdobywali Jay Jaskólski z. rzutu karnego, Bartłomiej Delekta i Antoni Krajnyk

We wtorek o 17:00 Pogoń zagra na wyjeździe z Notecią Łabiszyn w 4 rundzie Pucharu Polski.

Pogoń Mogilno 3:2 (0:2) Chełminianka Chełmno

Bramki: 50′(z karnego) Jay Jaskólski, 71′ Bartłomiej Delekta, 80′ Antoni Krajnyk – 13′ Kamil Kurkierewicz, 43′ Piotr Gross

Żółte kartki: Kacper Strzelecki, Antoni Krajnyk, Filip Śliwiński, Maciej Kopiński, Błażej Duszyński, Krzysztof Chojnacki (Pogoń) – Piotr Kaczkowski, Kamil Kurkierewicz (Chełminianka)

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Błażej Duszyński, Antoni Krajnyk, Maciej Kopiński, Maciej Sieradzki (46′ Bartłomiej Delekta), Filip Jagielski, Filip Śliwiński, Jacek Wojciechowski, Kacper Strzelecki (46′ Adam Kozłowski), Piotr Mroziński (66′ Krzysztof Chojnacki), Jay Jaskólski