Pogoń rozbiła Wisłę!

Pogoń Mogilno pokonała 4:0 Wisłę Nowe w ramach pierwszej kolejki IV ligi sezonu 2018/2019. Bramki dla mogileńskiej drużyny zdobyli Patryk Perliński w 4′ minucie, Jay Jaskólski w 9′, Błażej Duszyński w 81′ z rzutu karnego oraz w 85′ minucie Wiktor Mrówczyński.

Więcej informacji, fotorelacja oraz wypowiedź trenera wkrótce!

Wisła Nowe 0:4 Pogoń Mogilno

Bramki: Patryk Perliński 4′, Jay Jaskólski 9′, Błażej Duszyński 81′ (rzut karny), Wiktor Mrówczyński 85′

Kartki: Mateusz Gretkowski, Tomasz Adamaczyk – Dawid Duma, Kamil Kwiatkowski

Pogoń: Kacper Uklejewski, Dawid Duma, Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski, Antoni Krajnyk, Patryk Perliński (84′ Jakub Preibe), Krzysztof Szal, Kamil Kwiatkowski, Mateusz Nawrocki (84′ Mikołaj Fojucik), Sebastian Hulisz (65′ Szymon Babiarz), Jay Jaskólski (73′ Wiktor Mrówczyński)

One thought on “Pogoń rozbiła Wisłę!

1. tak ja mowilem pogon bardzo mocna bedzie w tym sezonie wynik 1 kolejki to pokazal