Porażka 1:4 w Bydgoszczy

Pogoń Mogilno przegrała z Chemikiem Bydgoszcz 1:4 (1:2). Zespół Damiana Malczewskiego zagrał lepiej niż w rundzie jesiennej, stworzył sporo okazji, ale ponownie szwankował skuteczność.

W 47 minucie Błażej Duszyński zmarnował rzut karny – obronił bramkarz. W 85 minucie Kacper Uklejewski obronił rzut karny wykonywany przez Szymona Maziarza.

W pierwszej połowie kontuzji ręki doznał Krzysztof Chojnacki. W środę Pogoń zagra mecz Pucharu Polski ze Spartą Brodnica, a za tydzień mecz ligowy ze Sportisem Łochowo.

Chemik Bydgoszcz 4:1 (2:1) Pogoń Mogilno
Bramki:
12’, 73′ Maksym Adamenko, 28’ Maciej Kot, 76′ Szymon Maziarz – 14’ Błażej Duszyński

Kartki:  Maksym Adamenko, Szymon Maziarz- Kacper Strzelecki, Błażej Duszyński, Karol Kopiński

Pogoń Mogilno: Kacper Uklejewski, Bartłomiej Kruszewski, Błażej Duszyński, Bartłomiej Delekta (46’ Kacper Strzelecki), Karol Kopliński, Antoni Krajnyk, Filip Loks, Jacek Wojciechowski, Filip Jagielski, Piotr Mroziński, Krzysztof Chojnacki (44’ Dawid Szefler)

One thought on “Porażka 1:4 w Bydgoszczy

1. Trzeba pomyśleć nad wzmocnieniami przed nowym sezonem. Nie ma ataku jak nie ma Mrówy. Za dużo młodzieży. Za dużo kontuzji. Nie ma kto grać. Niestety….