Pozbawieni złudzeń przez Chemika

W zaległym meczu 15 kolejki Pogoń Mogilno przegrała wysoko z Chemikiem Bydgoszcz. Ta porażka praktycznie przekreśliła szansę na awans do grupy mistrzowskiej IV ligi. Za tydzień Pogoń zagra ostatni mecz w tym roku. Na stadionie w Mogilnie zespół Damiana Malczewskiego zagra ze Startem Pruszcz.

Chemik Bydgoszcz 5:0 (2:0) Pogoń Mogilno

Bramki: 7′ Szymon Maziarz, 10′, 80′ Daniel Katerla, 47′ Damian Rysiewski, 75′ Maciej Kot

Żółte kartki: – Dawid Szefler

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Maciej Śmigielski, Bartłomiej Kruszewski, Antoni Krajnyk, Jacek Wojciechowski, Filip Jagielski, Filip Śliwiński, Kacper Strzelecki (46′ Piotr Mroziński), Dawid Szefler (69′ Krzysztof Chojnacki), Karol Kopliński (46′ Bartosz Czarnecki), Wiktor Mrówczyński

Komentarze (9)

  1. Panowie głowy do góry ostatni mecz musimy wygrać a potem już czas rozliczeń . zarząd i trener do pracy podziękować Wysockiemu , Siwie , Chojnackiemu i Peplińskiemu kumple z Trzemeszna mogą zdymisjonować trenera a szkoda bo i warsztat dobry ma Damian i dobry kontakt z piłkarzami i co ważne jest z Mogilna

  2. A Wysocki zagrał jakiś mecz ligowy? Widać spadek formy i zmęczenie. 4 porażki w 5 ostatnich meczach. Dużo materiału do analizy. Kiedy Marcin Dworacki zacznie grać?

  3. Coś się dzieje w tej drużynie, zaczynam się martwić

  4. A swoją drogą po co dymisjonować treneiro? Robi dobrą robotę z materiałem, jaki ma. Mrówa słaba runda, reszta przebłyski. Na wiosnę będzie lepiej. Trzeba wierzyć.

  5. Mnie osobiście martwi brak skuteczności FJ10 😤

  6. Mnie osobiście martwi brak skuteczności FJ10😤

  7. Każdy z zawodników bez wyjątków poniżej oczekiwań niestety ostatnio

Comments are closed.

P