Przegrana z III-ligowcem w ostatniej akcji meczu

W rozgrywanym w Gnieźnie meczu z III ligowym Sokołem Kleczew lepsi okazali się wyżej notowani rywale. Do przerwy obie drużyny zdobyły po dwie bramki, rywale po bramkach Kwiatkowskiego (samobójcza) i Grzelaka prowadzili 2:0, ale Pogoń jeszcze przed przerwą odpowiedziała bramkami Perlińskiego i Kwiatkowskiego (bezpośrednio z rzutu rożnego). Ostatnie słowo w tym meczu należało do Sokoła, bramkę w ostatniej minucie meczu zdobył Szczęsny.

Bramki: 36′ Patryk Perliński, 40′ Kamil Kwiatkowski (bezpośrednio z rzutu rożnego) – 2′ Kamil Kwiatkowski (samobójcza), 12′ Norbert Grzelak, Szymon Szczęsny

Pogoń: Uklejewski (Olejniczak), Nowakowski, Kwiatkowski (Ostrowski), Krajnyk, Kruszewski (Duma), Babiarz (Hulisz), Wojciechowski (Jaskólski)(Owczarzak), Kostiuk (Matelski), Nawrocki (Priebe), Jaskólski (Mrówczyński), Perliński (Fojucik)

Kolejny sparing już jutro o 12:30. W Barcinie sparingpartnerem będzie Sparta Janowiec Wielkopolski.