Psia kość

Pogoń Mogilno uległa w derbowym spotkaniu Noteciance Pakość 0:1. Jedyna bramka padła w 7 minucie po strzale Marcina Skonieczki.

Notecianka Pakość 1:0 (1:0) Pogoń Mogilno

Bramki: 7′ Marcin Skonieczka –

Żółte kartki: Marcin Skonieczka, Fabian Sudoł – Dawid Duma

Pogoń Mogilno: Paweł Olejniczak, Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski, Adam Cieślewicz (35′ Sebastian Hulisz), Jay Jaskólski (68′ Robert Matelski), Krzysztof Szal, Szymon Babiarz (81′ Mikołaj Fojucik), Kamil Kwiatkowski, Mateusz Nawrocki, Dawid Duma, Patryk Perliński (68′ Jakub Preibe)

Komentarze (5)

1. Bardzo słaby mecz z obydwu stron. Strzałów celnych jak na lekarstwo. Chaos w Pogoni, Notecianka za podwójną gardą. No cóż widać było brak Antka i Mrówy. Oby w następnych meczach była poprawa

2. to ci historia nie dal bym złamanego grosza ze pogon przegra

3. No niestety z Pakością na wyjeździe można obstawić w ciemno wynik w plecy :/ Nigdy nam z nimi nie szło i chyba tak szybko nie pójdzie.

4. Bez Antka i Wiktora nie ma gry niestety, pakość w drugiej połowie tylko murarka.