Remis w hicie kolejki

Pogoń Mogilno zremisowała 4:4 z Unią Janikowo w ramach 23. kolejki IV ligi. Bramki dla mogileńskiej drużyny zdobyli: Jay Jaskólski dwie w 21′ i 76′ minucie, Szymon Babiarz w 4′ oraz Patryk Perliński w 29′.

Więcej informacji, fotorelacja, wideo oraz wypowiedź trenera wkrótce.

Pogoń Mogilno 4:4 (3:0) Unia Janikowo

Bramki: 4′ Szymon Babiarz, 21′ Jay Jaskólski, 29′ Patryk Perliński, 76′ Jay Jaskólski – 61′ Kamil Kuropatwiński, 66′ Maciej Mysiak, 79′ Dominik Jelonek, 84′ Przemysław Kędziora

Pogoń: Kacper Uklejewski, Bartłomiej Kruszewski, Kamil Kwiatkowski, Błażej Duszyński, Jakub Nowakowski, Oleksandr Kostiuk, Jay Jaskólski, Krzysztof Szal (70′ Jacek Wojciechowski), Antoni Krajnyk, Szymon Babiarz (79′ Mateusz Nawrocki), Patryk Perliński (90′ Jakub Priebe)

Komentarze (7)

1. Możemy już gratulować Unii awansu. Pogoń musi już szukać trenera .Prowadzimy 3:0 i 4:2 trener nie reaguje . W II połowie gramy tylko z kontry zero sił . Pogoń ma personalnie lepszy zespół niż Unia ale nie ma trenera i to powód awansu rywali do III ligi .

2. Zgadza się. Kolejny mecz z wypracowaną przewagą a pierwszej połowie, a potem jakby inny zespół grał. Fakt, że 4 bramka dla Unii po faulu.

3. Ktoś wie ilu kibiców było dziś na stadionie? Dawno tak nie było. Miło

4. Dziękuję chłopakom za walke.Żal,że utraciliśmy kontrole nad meczem.Przy dwóch,może nawet trzech straconych bramkach,bramkarz powinien chyba zachować się lepiej.Jedyne pocieszenie,że w dwumeczu jesteśmy lepsi:).Super,że było tylu kibiców.Walczymy dalej!!!

5. Niezrozumiałe zmiany “trenera”.. Tylko w sumie Jacek dobrą zmianę dał. Czemu nie wszedł Mrówa? Brak słów

6. to jednak jakas szansa przedlożona w walce o awans

7. Kolejny remis… Selekcjoner Wódkiewicz nie reaguje, chyba czas już mu podziękować, ściągnął armie,która nie da nam awansu …ten mecz już myśle przekreślił jakiekolwiek szanse pogoni