Remis z Wilkami

Pogoń Mogilno zremisowała 3:3 swój szósty mecz sparingowy tej zimy. Bramki dla mogileńskiej drużyny zdobyli: Krzysztof Szal w 7′ (rzut karny) oraz 61′ minucie, Patryk Perliński w 3′ minucie.

Kolejny mecz kontrolny w sobotę 2 marca o godzinie 11.00 z Unią Solec Kujawski, boisko treningowe w Mogilnie.

Wilki Wilczyn 3:3 Pogoń Mogilno

Bramki: Michał Zajączkowski 20′, 41′, Bartosz Domaniecki 37′ – Patryk Perliński 3′, Krzysztof Szal 7′ (karny), 61′

Pogoń Mogilno: Olejniczak, Nowakowski, Kwiatkowski, Kostiuk, Duma, Hulisz, Matelski, Babiarz Jaskólski, Szal, Perliński oraz Uklejewski, Preibe, Owczarzak, Ostrowski, Kruszewski, Kopliński, M. Nawrocki, Mrówczyński

One thought on “Remis z Wilkami

1. baty z cuiavia remis z wilkami nie wyglada to supr ale to liga pokaze jak to bedzie i czy pogon wlaczy sie w walke o podium