Rezerwy zatopione w Gople

Rezerwy Pogoni Mogilno po bardzo słabym meczu zostały rozbite przez Gopło Kruszwica przegrywając w Kruszwicy 0:6.

Pierwsza bramka padła w 41 minucie po strzale Mateusza Kurtysiaka. Przed przerwą Gopło stworzyło jeszcze kilka groźnych sytuacji i jedną z nich wykorzystał w 44 minucie Michał Kruszczyński pokonując na raty Kacpra Uklejewskiego.

3 minuty po przerwie po stracie Patryka Ostrowskiego mocnym strzałem w długi róg bramki na 3:0 podwyższył Marcin Derenda. W ostatnich meczach rezerwy traciły bramki po rzutach karnych, tak było i tym razem w 67 minucie w polu karnym faulował Ostrowski i strzał z jedenastego metra na bramkę zamienił Kruszczyński. Trzeba dodać, że bliski obrony strzału był Uklejewski. Chwilę później po strzale Derendy było już 5:0 dla Gopła. W 79 minucie wynik na 6:0 dla Gopła ustalił Wojciech Springer.

Gopło było zespołem zdecydowanie lepszym. Zespół rezerw w całym meczu był tłem dla zespołu gospodarzy oddając tylko kilka celnych strzałów w światło bramki, w tym praktycznie żadnego groźnego. Mogilnianie grali wolno, popełniali całą masę błędów.

W sobotę o 15:00 drużyna prowadzona przez Tomasza Gorgonia zagra na bocznym boisku w Łabiszynie z Notecią.

Gopło Kruszwica 6:0 (2:0) Pogoń II Mogilno

Bramki: 41′ Mateusz Kurtysiak, 44′, 67′ (z karnego) Michał Kruszczyński, 48′, 69′ Marcin Derenda, 79′ Wojciech Springer

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Mikołaj Szczególski, Paweł Kasprowicz (77′ Mikołaj Chęciński), Maciej Konieczka (65′ Mateusz Waliszewski), Filip Loks (57′ Patryk Nawrocki), Kacper Strzelecki, Szymon Rutkowski (46′ Kacper Kraska), Adam Kozłowski (85′ Mateusz Kozłowski), Patryk Ostrowski, Michał Wojciechowski, Mikołaj Lisek

One thought on “Rezerwy zatopione w Gople

Comments are closed.

P