[nm-wp-login]
następny mecz | sob 23 Lut, 00:00 (WYJAZD)
następny mecz | sob 02 Mar, 00:00 (DOM)
następny mecz | nie 03 Mar, 00:00 (DOM)

Tabela ligowa

1Unia Janikowo1736
2Orlęta Aleksandrów Kujawski1735
3Pogoń Mogilno1733
4Sparta Brodnica1733
5Legia Chełmża1729
6Kujawianka Izbica Kujawska1729
7Pomorzanin Toruń1726
8Notecianka Pakość1726
1Unia Janikowo1736
2Orlęta Aleksandrów Kujawski1735
3Pogoń Mogilno1733
4Sparta Brodnica1733
5Legia Chełmża1729
6Kujawianka Izbica Kujawska1729
7Pomorzanin Toruń1726
8Notecianka Pakość1726
1UKS SMS Włocławek1539
2CWZS Bydgoszcz1437
3Elana Toruń1430
4Chemik Bydgoszcz1328
5Olimpia Grudziądz1324
6Spójnia Białe Błota1423
7Unia Janikowo1420
8Włocławia Włocławek1418
1CWZS Bydgoszcz1642
2Wda Świecie1537
3Chemik Bydgoszcz1534
4Sparta Brodnica1527
5Gwiazda Bydgoszcz1527
6Victoria Koronowo1526
7Unia Wąbrzeźno1525
8Lider Włocławek1522
1Gopło Kruszwica924
2Pogoń Mogilno821
3Cuiavia Inowrocław919
4Błękitni Inowrocław815
5Zawisza Bydgoszcz915
6Polonia Bydgoszcz912
7Unia Janikowo89
8Noteć Inowrocław87
1Pogoń Mogilno822
2Polonia II Bydgoszcz819
3Noteć Gębice816
4Cuiavia Inowrocław816
5Notecianka Pakość812
6CWZS III Bydgoszcz89
7Zagłębie Piechcin84
8UKS Barcin84
1Budowlany KS Bydgoszcz00
1Pogoń Mogilno00
1Start Warlubie00
1Wisełka II Solec Kujawski00
1Notecianka Pakość1230
2Pogoń Mogilno1228
3Unia Janikowo128
4Kujawianka Strzelno123

Kadra

Kamil Kwiatkowski
Obrońca
występy 2
minuty 180
bramki 0
kartki
1
0
Sebastian Hulisz
Pomocnik
występy 2
minuty 125
bramki 0
kartki
0
0
Karol Kopliński
Pomocnik
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Mikołaj Fojucik
Pomocnik
występy 1
minuty 6
bramki 0
kartki
0
0
Jakub Preibe
Pomocnik
występy 1
minuty 6
bramki 0
kartki
0
0
Adam Cieślewicz
Obrońca
występy 1
minuty 31
bramki 0
kartki
0
0
Jacek Wojciechowski
Pomocnik
występy 1
minuty 37
bramki 0
kartki
1
0
Wiktor Mrówczyński
Napastnik
występy 2
minuty 43
bramki 1
kartki
0
0
Szymon Babiarz
Pomocnik
występy 2
minuty 55
bramki 0
kartki
0
0
Jay Jaskólski
Pomocnik
występy 2
minuty 126
bramki 1
kartki
0
0
Błażej Duszyński
Obrońca
występy 2
minuty 180
bramki 1
kartki
0
0
Patryk Perliński
Pomocnik
występy 2
minuty 148
bramki 1
kartki
0
0
Dawid Duma
Obrońca
występy 2
minuty 149
bramki 0
kartki
1
0
Mateusz Nawrocki
Napastnik
występy 2
minuty 174
bramki 0
kartki
0
0
Kacper Uklejewski
Bramkarz
występy 2
minuty 180
bramki 0
kartki
0
0
Krzysztof Szal
Napastnik
występy 2
minuty 180
bramki 1
kartki
0
0
Antoni Krajnyk
Obrońca
występy 2
minuty 180
bramki 0
kartki
0
0
Bartłomiej Kruszewski
Obrońca
występy 2
minuty 180
bramki 0
kartki
0
0
Paweł Olejniczak
Bramkarz
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
31 stycznia 2019

Sportis Łochowo rywalem Pogoni w 1/8 pucharu

Podczas czwartkowego losowania w siedzibie K-PZPN wyłoniono pary 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Przeciwnikiem Pogoni będzie Sportis Łochowo.

Sportis to czwarty zespół pierwszej grupy kujawsko-pomorskiej „okręgówki”. Po 14  kolejkach zespół z Łochowa ma na koncie 25 punktów (8 zwycięstw, 1 remis, 5 porażek, bramki 23-14).

Ostatnio Pogoń grała ze Sportisem (wtedy jeszcze KS Łochowo ) wiosną 2013 roku.  W 1/4 finału Pucharu Polski Pogoń przegrała po dogrywce 2:4, jednak awansowała do półfinału dzięki weryfikacji spotkania jako walkower. W zespole rywali grała dwójka zawodników zawieszonych za kartki.

W bieżącej edycji pucharu Sportis wyeliminował Spójnię Białe Błota (3:1), Grom Więcbork (4:0) i Unię Janikowo (4:1)

Mecz odbędzie się 9 lub 10 marca na boisku rywali.

Pary 1/8 finału (9/10 marca):
1. Pomorzanin Toruń – Chemik Bydgoszcz
2. GLKS Dobrcz/Wudzyn – Włocłavia Włocławek
3. Cuiavia Inowrocław – Lech Rypin
4. BKS Bydgoszcz – Wda Świecie
5. Cyklon Kończewice – Unia Gniewkowo
6. Mustang Ostaszewo – Kujawianka Izbica Kujawska
7. KS Sportis Łochowo – Pogoń Mogilno
8. GKS Baruchowo – Legia Chełmża

1/4 finału (10 kwietnia): 
1. Zwycięzca pary nr 1 – Zwycięzca pary nr 2
2. Zwycięzca pary nr 3 – Zwycięzca pary nr 4
3. Zwycięzca pary nr 5 – Zwycięzca pary nr 6
4. Zwycięzca pary nr 7 – Zwycięzca pary nr 8

1/2 finału (15 maja):
Zwycięzca pary nr 1 – Zwycięzca pary nr 2
Zwycięzca pary nr 3 – Zwycięzca pary nr 4

Dodał: Rychu

Skomentuj:
Dodając komentarz akceptujesz regulamin naszego serwisu.

Komentarze (1)

  1. obserwator ligi
    1 lutego 2019 o 19:32

    pogon spokojnie powinna to wygrać a to moje typy
    POMORZANIN 1-3 CHEMIK
    GLKS 0-3 WŁOCŁAVIA
    CUIAVIA 1-2 LECH
    BKS 3-0 WDA walkower
    CYKLON 1-4 UNIA
    MUSTANG 2-3 KUJAWIANKA
    KS SPORTIS 1-3 POGOŃ
    GKS 0-5 LEGIA

    Dodaj odpowiedź

Inne aktualności

Przegrana z III-ligowcem w ostatniej akcji meczu

W rozgrywanym w Gnieźnie meczu z III ligowym Sokołem...
15.02.2019 20:211

Dwa dni, dwa sparingi

14.02.2019 22:261

0:7 zgłoś się

09.02.2019 15:392

Składki członkowskie

05.02.2019 23:201