SportIs w Mogilnie

W sobotę Pogoń Mogilno rozegra pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej w roli gospodarza. Przeciwnikiem zespołu Damiana Malczewskiego będzie Sportis Łochowo.

W tym roku Sportis pokonał Start Pruszcz 3:1, zremisował 1:1 z Chemikiem Bydgoszcz, odpadł z pucharu polski po porażce 0:5 z Pomorzaninem Toruń i już w grupie mistrzowskiej uległ Chemikowi Bydgoszcz 0:1 i przed tygodniem na swoim boisku 1:4 Kujawiance Izbica Kujawska.

Sportis zajmuje 6 miejsce w tabeli z 34 punktami (19 zwycięstw, 4 remisy, 6 porażek, bramki 42-22)

Trener Pogoni – Damian Malczewski w ostatnich meczach ma duży problem z zestawieniem składu. Po spotkaniu pucharowym do grona zawodników kontuzjowanych dołączył Piotr Mroziński. Ponadto kontuzjowani sią  Sebastian Hulisz, Robert Matelski, Bartłomiej Delekta, Bartosz Czarnecki, Filip Śliwiński, Krzysztof Chojnacki i Wiktor Mrówczyński.

W rundzie jesiennej Pogoń przegrała w Łochowie 0:3. W ostatnim meczu rozegranym w Mogilnie również górą był Sportis wygrywając 3:1.

Początek meczu ze Sportisem godzina 16:30. Tradycyjnie na pogonmogilno.pl przeprowadzimy relację tekstową i transmisję wideo na żywo.

One thought on “SportIs w Mogilnie

Comments are closed.

P