Sportis wygrywa z Pogonią

Pogoń Mogilno przegrała 1:3 mecz 2. kolejki IV ligi ze Sportisem Łochowo. Bramkę dla mogileńskiej drużyny zdobył Robert Matelski.

Więcej informacji, fotorelacja, wideo oraz wypowiedź trenera wkrótce!

Pogoń Mogilno 1:3 Sportis Łochowo

Bramki: Robert Matelski 37′ – Ntuli Nhlakanipho 11′, Dawid Tomczak 22′, 89′
Pogoń: Paweł Mroziński, Robert Pepliński, Antoni Krajnyk, Jay Jaskólski, Robert Matelski (70′ Bartłomiej Kruszewski), Patryk Perliński (81′ Maciej Konieczka), Filip Śliwiński (46′ Wiktor Mrówczyński), Piotr Mroziński, Mateusz Nawrocki, Jacek Wojciechowski, Mateusz Przybyszewski

Komentarze (2)

1. a to ci psikus jednak nie przypadkowo sportis ogral pogon w pucharze ale to kara wlasnie za tamten mecz

2. Nie postrzegam tego wyniku w ramach kary,jak napisał mój przedmówca.To Sportis złamał przepisy w tamtym meczu,więc dlaczego Pogoń ma być za coś ukarana???Wracając do meczu, kuriozalna bramka ustawiła mecz.Ostatnie 15 minut pierwszej połowy i cała drugą, Łochowo nie istniało.Brak skuteczności zadecydował o porażce.Chłopaki głowy do góry i walczymy!!!