W Pakości 0:0

Pogoń Mogilno zremisowała z Notecianką Pakość 0:0

Notecianka Pakość 0:0 (0:0) Pogoń Mogilno

Bramki:

Żółte kartki: Mateusz Swojnóg, Radosław Wójcik – Krzysztof Chojnacki, Jay Jaskólski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Bartłomiej Karpiński, Antoni Krajnyk, Maciej Kopiński, Adam Cieślewicz, Filip Loks, Filip Śliwiński (72′ Karol Kopliński), Filip Jagielski, Piotr Mroziński (89′ Oliwier Dornger), Krzysztof Chojnacki (80′ Kacper Strzelecki), Jay Jaskólski

Komentarze (6)

  1. Gra mizerna bez celu i taktyki myśle że trener Damian nie radzi sobie jaki trener Pogoni czas na zmianę bo za jakiś czas będzie za późno.

    1. Zaraz tam nie radzi. Nie ma komu grać. Dużo młodych, nieogarniętych. Dajmy im szansę. Ale bez ataku będzie ciężko. Z Chojnackim to daleko nie zajdą.

  2. punkt jest ok . ale zero bramek w dwóch meczach to już powód do niepokoju . Mrówa wróć …

  3. Pogoń gra drugi mecz w lidze, a my już zwalniamy trenera i krytykujemy zawodników? Przypominam, że pierwszy mecz przez 70 minut graliśmy w 10, bramkę straciliśmy w ostatniej akcji a sami stworzyliśmy sytuację, które mogły zakończyć się golem. Dziś graliśmy w Pakości, która nigdy nam nie leżała. Spokojnie myślę, że mamy bardzo fajną drużynę i to zasługa Prezesa, Trenera jak i samych zawodników. Myślę, że atmosfera w drużynie jest bardzo fajna a Damian Malczewski to trener, który spokojnie to wszystko poukłada. Kibicujmy!

  4. Co mecz kilka zmian w składzie i dużo nieobecnych ważnych zawodników. Ofensywnie blado to wygląda na tą chwilę 🙁

  5. W meczu z Notecianką to Pogoń była drużyna prowadzącą grę oraz miała więcej sytuacji do strzelenia gola. Niestety widać brak skuteczności w ataku.
    Sądzę, że Pogoń przełamie się i rozwiąże się worek goli. Życzę tego całej drużynie.

Comments are closed.

P