Z4wisza – P0goń

Pogoń Mogilno uległa w wyjazdowym meczu Zawiszy Bydgoszcz 0:4 (0:2).

Dwie bramki dla Zawiszy zdobył były zawodnik Pogoni – Patryk Straszewski w 13 i 32 minucie. W 53 minucie Bartosz Bąk podwyższył na 3:0, a w 70 minucie Korneliusz Sochań strzałem z rzutu karnego ustalił wynik na 4:0.

W 73 minucie Paweł Mroziński obronił rzut karny wykonywany przez Artura Cielasińskiego.

więcej informacji w przygotowaniu

Pogoń Mogilno: Piotr Mroziński, Robert Matelski, Mateusz Przybyszewski, Robert Pepliński (26′ Błażej Duszyński), Patyk Ostrowski (46′ Jacek Wojciechowski), Patryk Perliński, Jay Jaskólski (58′ Mateusz Nawrocki), Filip Śliwiński (68′ Karol Kopliński), Krzysztof Szal, Piotr Mroziński, Wiktor Mrówczyński.

Komentarze (7)

1. Wygląda na to że w przyszłym sezonie derby: Pogoń I i Pogoń II. 😂😂😂. A na poważnie walczymy dalej. Coś pechowy ten sezon…

2. Takie pieniądze idą na piłkę w Mogilnie i co… Jedna wielka klapa!

3. trener z Bydgoszczy żeby nie było układów mogileńskich lepsze bydgoskie. ..
    rezerwy grają za darmo ” gwiazdy” nie grają a kasa się zgadza kto kontroluje wydatki prezesa …. Malczewski na trenera prezes do dymisji

4. W tygodniu rezerwy przegrały grę z seniorami chyba z 10 albo i więcej sam już nie wiem jak to logicznie wszystko połączyć

5. Ostrowski był dzisiaj kotem , jeździli z nim jak z gównem , odkręcił się już ?

6. Panie Skorpion
    To była tylko gierka wewnętrzna pomiędzy pierwsza a druga drużyna . Zapewniam , ze jeżeli byłby to mecz ligowy wyglądałoby to inaczej . Nie wiesz jak to połączyć ? Wy*dolić gwiazdeczki z brzydgoszczy i zacząć grać swoimi .

7. No to zamiast 15 skończyłoby się z 8-0 jest to jakaś różnica? Myśle ze trzeba przedyskutować temat czy warto inwestować w drużynę i trzymać ta 4 ligę czy jednak grać swoimi i myśle ze tutaj okregowka pewnie się kłania