Zwycięstwo na koniec rundy!

Pogoń Mogilno pokonała 2:1 Włocłavię Włocławek w ramach 17. kolejki IV ligi. Bramki dla mogileńskiej drużyny zdobyli: Kamil Kwiatkowski w 12′ minucie oraz Patryk Perliński w 89′.

Więcej informacji, fotorelacja, wideo oraz wypowiedź trenera wkrótce!

Pogoń Mogilno 2:1 Włocłavia Włocławek

Bramki: Kamil Kwiatkowski 12′, Patryk Perliński 89′ – Piotr Charzewski 55′ (rzut karny)

Pogoń: Kacper Uklejewski, Bartłomiej Kruszewski, Sebastian Hulisz, Jay Jaskólski, Krzysztof Szal, Jakub Priebe, Kamil Kwiatkowski, Mateusz Nawrocki, Karol Kopliński, Patryk Perliński, Wiktor Mrówczyński

Komentarze (5)

1. farcik tyle pogon tak tak naprawde jest słaba ledwo z nami wygrali

2. Słaba ale 3 punkty zostały w Mogilnie -czyli kto był za słaby …
    👏 ☺

3. wloclavia ogolnie jest nie za mocnym zezpołem kazdy spdziewal sie tu jakiegos 3-0 lub 4-0 a tu ledwo ledwo wygrana i i pewnie o to chodzilo kibicowi wkp

4. Brawa dla drużyny!Pierwsza połowa bardzo dobra,ale przez brak skuteczności i dyskusyjny karny w drugiej, zrobiło się nerwowo.Konsekwencja została nagrodzona.Ciekawym był obrazek kibiców z Janikowa,jako,że Unia nie poradziła sobie z nami,chcieli aby ktoś ograł Pogoń za nich.Mam nadzieję,że mecz na wiosnę między tymi zespołami będzie decydował o awansie:)