Zwycięstwo w derbach

Pogoń Mogilno pokonała Noteciankę Pakość 2:1. Bramki dla mogilnian zdobyli: w 61′ minucie Jay Jaskólski oraz w 88′ Wiktor Mrówczyński z rzutu karnego.

Więcej informacji, fotorelacja, wideo oraz wypowiedź trenera wkrótce!

Pogoń Mogilno 2:1 Notecianka Pakość

Bramki: Jay Jaskólski 61′, Wiktor Mrówczyński 88′ (rzut karny) – Bartłomiej Delekta 28′

Pogoń: Kacper Uklejewski, Jakub Nowakowski, Błażej Duszyński (8′ Mateusz Nawrocki (73′ Jakub Priebe)), Bartłomiej Kruszewski, Antoni Krajnyk, Jay Jaskólski, Oleksandr Kostiuk (60′ Sebastian Hulisz), Patryk Perliński, Kamil Kwiatkowski, Jacek Wojciechowski, Wiktor Mrówczyński (92′ Mikołaj Fojucik)

Komentarze (5)

1. Czy w klubie nie ma innego bramkarza. W mlodzikach takich szmat nie wpuszczają . Druga sprawa Pan z nr 4 na serio nie ma lepszych od niego .po co tym 2 panom krzywdę trener robi.

2. Pan z nr 4 faktycznie porażka. Aż dziwne że Kopla nie gra. Nie byłby gorszy. A Kacper pewnie odpocznie w następnym meczu. To nie pierwsza fatalna interwencja. A najlepsze były te krzyki ała grajków z Pakości przy każdym kontakcie

3. Druga połowa dużo lepsza,choć szło tak sobie,było widać wole walki.Bramkarz faktycznie puścił tzw.babola,ale w drugiej połowie wyciągnął dwie setki.Moim zdaniem się zrehabilitawał.Cześć kibiców z Pakości,poniżej krytyki…Gratulacje dla chłopaków!