Bez punktów w Kowalu

Rezerwy przegrały na bardzo trudnym terenie w Kowalu 3:0. Wynik remisowy utrzymywał się do 41 minuty kiedy to rzut karny podyktowany za zagranie ręką wykorzystał doświadczony Łukasz Grube. Po przerwie padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy. W 75 minucie strzałem zza pola karnego bramkę zdobył Adrian Rybka, a w 93 minucie wynik ustalił Kamil Bógdał.

Bramki: 41′ (rz.k.) Łukasz Grube, 75′ Adrian Rybka, 90’+3 Kamil Bógdał

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Jakub Pęziak, Mikołaj Szczególski, Paweł Kasprowicz, Paweł Pomaski, Arkadiusz Dernoga, Mateusz Wawer (60′ Patryk Nawrocki), Szymon Rutkowski (70′ Krzysztof Krotoszyński), Maksymilian Welzandt (80′ Mateusz Waliszewski), Stanisław Ciejek, Kacper Kraska (80′ Mateusz Ścisłowski)

Za tydzień w niedzielę o godzinie 17:00 rezerwy zagrają w Dąbrówce z Kujawiakiem Kruszyn.