Minimalna porażka rezerw z faworytem

Rezerwy Pogoni Mogilno przegrały z Łokietkiem Brześć Kujawski 2:3

Pierwsi prowadzenie objęli mogilnianie. W 9 minucie prostopadłe podanie na bramkę zamienił Wojciech Marczewski. Łokietek wyrównał 4 minuty później po precyzyjnym strzale Dawida Marciniaka. Tuż przed przerwą Pogoń powinna znów prowadzić, jednak piłka po strzale Adama Cieślewicza trafiła w słupek. W odpowiedzi goście przeprowadzili kontrę, po której Maciej Śmigielski faulował w polu karnym Dawida Marciniaka. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i zdobył swoją 2 bramkę w tym meczu.

W 54 minucie na 3:1 po wątpliwym karnym ponownie bramkę zdobył Marciniak. W 72 minucie Łokietka po strzale Marczewskiego uratowała poprzeczka. Pogoń zdobyła kontaktową bramkę w 91 minucie po strzale Adama Cieślewicza. Na wyrównanie zabrakło już czasu.

Rezerwy w tym sezonie rozegrają jeszcze 3 mecze wyjazdowe – w środę z Gopłem Kruszwica, w przyszłą sobotę z Notecią Łabiszyn i 19 czerwca z Dębem Barcin.

Pogoń II Mogilno 2:3 (1:2) Łokietek Brześć Kujawski

Bramki: 9′ Wojciech Marczewski, 90+1 Adam Cieślewicz – 13′, 45+1 (z karnego), 54′ (z karnego) Dawid Marciniak,

Żółte kartki: Paweł Kasprowicz, Patryk Nawrocki, Maciej Śmigielski –

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Maciej Śmigielski, Paweł Kasprowicz, Maciej Konieczka, Wojciech Marczewski (73′ Mateusz Waliszewski), Szymon Rutkowski (65′ Patryk Nawrocki), Szymon Wypijewski , Patryk Ostrowski, Mikołaj Kleczewski (62′ Mikołaj Szczególski), Adam Cieślewicz, Mikołaj Lisek