Przegrana rezerw w doliczonym czasie gry

Zespół Tomasza Gorgonia rozegrał dzisiaj kolejny bardzo ważny mecz dla układu dołu tabeli okręgówki, w Dąbrówce rezerwy podejmowały LTP Lubanie. Do przerwy oba zespoły zdobyły po jednej bramce. Najpierw w 32 minucie Damian Piernikowski w sytuacji sam na sam oszukał Jakuba Kowalika i jednego z obrońców kończąc akcje strzałem do pustej bramki. Po trzech minutach odpowiedziały rezerwy, w zamieszaniu po rzucie rożnym wykonywanym przez Arkadiusza Dernoge strzałem głową bramkę zdobył Szymon Rutkowski. Po przerwie znowu na prowadzenie wyszli goście z Lubania po strzale Kamila Pyczki. Odpowiedź Pogoni była natychmiastowa i po rajdzie skrzydłem Kacpra Strzeleckiego piłkę z najbliższej odległości umieścił w bramce Stanisław Ciejek. Ostatnie słowo w tym meczu należało do gości, którzy w doliczonym czasie gry za sprawą Łukasza Kmiecia wykorzystali swoją sytuację i wywieźli z Dąbrówki trzy punkty.

Pogoń II Mogilno: Jakub Kowalik, Adam Cieślewicz (Krzysztof Krotoszyński), Maciej Śmigielski, Paweł Kasprowicz, Mateusz Wawer, Arkadiusz Dernoga (Mateusz Bonkowski), Antoni Krajnyk, Szymon Rutkowski (46′ Kacper Komór), Michał Wojciechowski (46′ Maksymilian Welzandt), Kacper Strzelecki, Stanisław Ciejek (Mateusz Waliszewski)

Kolejny mecz rezerwy zagrają na wyjeździe w sobotę 23 kwietnia o godzinie 16:00 gdzie przeciwnikiem będzie Mień Lipno.