Przegrana w ostatniej minucie

Zespół Tomasza Gorgonia na wyjazdowy mecz przeciwko GKS Baruchowo pojechał osłabiony brakiem kilku zawodników. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Lepiej drugą połowę zaczęli mogilnianie. W 53 minucie do pięknym podaniu Kacpra Komóra bramkę zdobył Stanisław Ciejek wykorzystując sytuacje sam na sam. Kolejną dobrą sytuację miały rezerwy, ale w sytuacji sam na sam Kacper Kraska uderzył obok bramki. Następnie strzał Ciejka z ostrego kąta zatrzymał się na słupku. Rezerwy miały lepsze sytuacje, ale końcówka meczu należała do gospodarzy. W 83 minucie i 90 minucie dwie bramki zdobył Patryk Olczak i gospodarze dopisali do swojego konta trzy bardzo cenne punkty. Natomiast mogileński zespół przy niesprzyjających wynikach (wygrane Sadownika Waganiec, Mieni Lipno i walkowerem LTP Lubanie) spadł na 15 miejsce i na pięć kolejek przed końcem ligi jest w bardzo ciężkiej sytuacji. Za 8 żółtą kartkę za tydzień pauzuje Paweł Kasprowicz.

Bramki: 83′, 90′ Patryk Olczak – 53′ Stanisław Ciejek

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Jakub Pęziak, Krzysztof Krotoszyński, Paweł Kasprowicz, Paweł Pomaski (Kacper Komór), Arkadiusz Dernoga, Patryk Nawrocki, Szymon Rutkowski (Mateusz Waliszewski), Mateusz Ścisłowski (46′ Kacper Kraska), Mateusz Bonkowski (Maksymilian Welzandt), Stanisław Ciejek

Za tydzień w niedziele o godzinie 17:00 rezerwy w Dąbrówce podejmą Gopło Kruszwica.