Remisowe derby

W 28 kolejce na boisku w Dąbrówce rezerwy podejmowały Piast Kołodziejewo. Pierwszą dobrą sytuacje mieli goście. Strzał zawodnika z Kołodziejewa obronił Jakub Kowalik, a po chwili dobitkę z linii bramkowej wybił głową Paweł Kasprowicz. Zespół Tomasza Gorgonia wyszedł na prowadzenie w 16 minucie kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne obrońcę i bramkarza Piasta oszukał Stanisław Ciejek. W 42 minucie po faulu w polu karnym jedenastkę wykorzystał Piotr Kędziora. W drugiej połowie więcej sytuacji miał Piast, ale bardzo dobry mecz w bramce rozegrał Jakub Kowalik, który nie dał się pokonać z gry. Trzy punkty mógł zapewnić rezerwowy Mateusz Ścisłowski, ale jego silny strzał z okolic 16 metra trafił w słupek. W doliczonym czasie gry ławka Piasta już cieszyła się z bramki jednak piłka po strzale Jakuba Priebe trafiła w boczną siatkę.

Bramki: 16′ Stanisław Ciejek – 42′ (rz.k.) Piotr Kędziora

Pogoń II Mogilno: Jakub Kowalik, Jakub Pęziak (Mateusz Waliszewski), Paweł Kasprowicz, Mikołaj Szczególski, Krzysztof Krotoszyński, Patryk Nawrocki (Mateusz Ścisłowski), Arkadiusz Dernoga, Kacper Strzelecki (Kacper Komór), Stanisław Ciejek, Mateusz Bonkowski (Szymon Rutkowski), Adam Kozłowski (Maksymilian Welzandt)

W czwartek w Boże Ciało rezerwy rozegrają ostatni mecz na wyjeździe przeciwko Lubieniance Lubień Kujawski. Początek godzina 15:00. W weekend w 30 kolejce Pogoń II otrzyma 3 punkty za mecz z wycofaną po rundzie jesiennej Notecią Inowrocław.