Klasa okręgowa

2020-2021
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
>
13
12
1
0
57
15
42
37
2
z z z z z
>
13
12
1
0
50
8
42
37
3
z z p r z
>
13
10
1
2
39
15
24
31
4
z z z p r
>
13
8
1
4
42
28
14
25
5
z p z r r
>
13
7
4
2
31
15
16
25
6
z z z z r
>
13
7
3
3
36
26
10
24
7
p p z z p
>
13
6
2
5
22
23
-1
20
8
p z z z r
>
13
6
2
5
14
14
0
20
9
p p p z z
>
13
6
0
7
24
26
-2
18
10
p p p z r
>
13
5
2
6
32
37
-5
17
11
p z p p p
>
13
5
0
8
26
34
-8
15
12
z r z p r
>
12
4
3
5
20
25
-5
15
13
p r r p z
>
11
3
2
6
18
34
-16
11
14
z z p p p
>
13
2
4
7
19
28
-9
10
15
r p p p r
>
13
1
3
9
13
40
-27
6
16
p p p p p
>
12
1
2
9
12
32
-20
5
17
z r p p r
>
12
1
2
9
7
30
-23
5
18
r p p p p
>
12
1
1
10
16
48
-32
4
pokaż na pełnym ekranie
Łokietek Brześć Kujawski
Notecianka Pakość
Zdrój Ciechocinek
Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn
Lubienianka Lubień Kujawski
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
GKS Baruchowo
Pogoń II Mogilno
Tłuchowia Tłuchowo
LTP Lubanie
LKS Dąb-BOSIR Barcin
Mień Lipno
Ziemowit Osięciny
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Kołodziejewo
Goplania Inowrocław
Szubinianka Szubin
1 Łokietek Brześć Kujawski 8–1 6–1 4–0 1–1 4–1 4–1 7–1
2 Notecianka Pakość 3–0 2–0 5–0 2–1 7–0 3–0
3 Zdrój Ciechocinek 1–3 3–1 0–1 3–1 2–1 5–1 8–1
4 Gopło Kruszwica 2–3 2–2 3–0 6–1 8–1 6–1 5–1
5 Noteć Łabiszyn 0–0 1–2 4–0 3–0 4–0 0–0 6–2
6 Lubienianka Lubień Kujawski 1–5 3–3 0–2 1–1 3–3 4–0
7 Wisła Dobrzyń N/Wisłą 1–2 1–1 1–0 2–2 1–4 2–1 4–0
8 GKS Baruchowo 2–0 0–3 2–0 0–3 0–2 5–1
9 Pogoń II Mogilno 2–3 3–4 2–0 1–2 1–0 2–0
10 Tłuchowia Tłuchowo 2–5 4–5 0–2 5–2 1–4 3–2 4–0
11 LTP Lubanie 0–7 2–7 4–1 2–0 1–0 8–0
12 LKS Dąb-BOSIR Barcin 0–4 1–5 3–3 4–4 3–0
13 Mień Lipno 1–2 2–6 0–3 0–2 2–2
14 Ziemowit Osięciny 2–3 2–4 0–1 1–6 0–0 1–1 3–1
15 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0–4 1–2 1–3 2–4 1–0 2–3 2–2
16 Piast Kołodziejewo 2–5 0–4 1–2 1–3 3–1 1–2 1–2
17 Goplania Inowrocław 0–1 1–5 0–1 1–0 1–1 1–1
18 Szubinianka Szubin 6–0 1–4 2–4 1–2 1–3
Kolejka 1
1 Sie 2020 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 0
GKS Baruchowo
1 Sie 2020 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1
0
GKS Baruchowo
1 Sie 2020 12:00
Noteć Łabiszyn
6 2
Goplania Inowrocław
1 Sie 2020 12:00
Noteć Łabiszyn
6
2
Goplania Inowrocław
1 Sie 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1 0
LTP Lubanie
1 Sie 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1
0
LTP Lubanie
1 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
2 3
Notecianka Pakość
1 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
2
3
Notecianka Pakość
1 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
3 1
Pogoń II Mogilno
1 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
3
1
Pogoń II Mogilno
2 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
0 2
Lubienianka Lubień Kujawski
2 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
0
2
Lubienianka Lubień Kujawski
2 Sie 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
1 2
Mień Lipno
2 Sie 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
1
2
Mień Lipno
2 Sie 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
0 0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
2 Sie 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
0
0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
2 Sie 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
7 1
Szubinianka Szubin
2 Sie 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
7
1
Szubinianka Szubin
Kolejka 2
8 Sie 2020 11:00
Szubinianka Szubin
1 4
Noteć Łabiszyn
8 Sie 2020 11:00
Szubinianka Szubin
1
4
Noteć Łabiszyn
8 Sie 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
1 5
Łokietek Brześć Kujawski
8 Sie 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
1
5
Łokietek Brześć Kujawski
8 Sie 2020 15:00
Notecianka Pakość
2 1
Ziemowit Osięciny
8 Sie 2020 15:00
Notecianka Pakość
2
1
Ziemowit Osięciny
8 Sie 2020 16:00
Mień Lipno
0 2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
8 Sie 2020 16:00
Mień Lipno
0
2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
8 Sie 2020 17:00
Goplania Inowrocław
1 5
Zdrój Ciechocinek
8 Sie 2020 17:00
Goplania Inowrocław
1
5
Zdrój Ciechocinek
8 Sie 2020 17:00
GKS Baruchowo
0 3
Tłuchowia Tłuchowo
8 Sie 2020 17:00
GKS Baruchowo
0
3
Tłuchowia Tłuchowo
8 Sie 2020 17:00
LTP Lubanie
2 0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
8 Sie 2020 17:00
LTP Lubanie
2
0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
9 Sie 2020 17:00
Pogoń II Mogilno
2 3
Gopło Kruszwica
9 Sie 2020 17:00
Pogoń II Mogilno
2
3
Gopło Kruszwica
9 Sie 2020 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2 2
Piast Kołodziejewo
9 Sie 2020 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2
2
Piast Kołodziejewo
Kolejka 3
15 Sie 2020 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
1 1
GKS Baruchowo
15 Sie 2020 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
1
1
GKS Baruchowo
15 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
5 1
Goplania Inowrocław
15 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
5
1
Goplania Inowrocław
15 Sie 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
4 0
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
15 Sie 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
4
0
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
15 Sie 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
1 2
Lubienianka Lubień Kujawski
15 Sie 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
1
2
Lubienianka Lubień Kujawski
15 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
8 1
Szubinianka Szubin
15 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
8
1
Szubinianka Szubin
16 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
1 4
Mień Lipno
16 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
1
4
Mień Lipno
16 Sie 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
1 6
Pogoń II Mogilno
16 Sie 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
1
6
Pogoń II Mogilno
16 Sie 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
3 1
LTP Lubanie
16 Sie 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
3
1
LTP Lubanie
16 Sie 2020 17:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
0 4
Notecianka Pakość
16 Sie 2020 17:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
0
4
Notecianka Pakość
Kolejka 4
21 Sie 2020 18:00
Lubienianka Lubień Kujawski
0 2
Zdrój Ciechocinek
21 Sie 2020 18:00
Lubienianka Lubień Kujawski
0
2
Zdrój Ciechocinek
22 Sie 2020
GKS Baruchowo
0 3
Noteć Łabiszyn
22 Sie 2020
GKS Baruchowo
0
3
Noteć Łabiszyn
22 Sie 2020
Piast Kołodziejewo
1 3
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
22 Sie 2020
Piast Kołodziejewo
1
3
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
22 Sie 2020 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2 4
Tłuchowia Tłuchowo
22 Sie 2020 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2
4
Tłuchowia Tłuchowo
22 Sie 2020 15:00
Mień Lipno
1 2
Łokietek Brześć Kujawski
22 Sie 2020 15:00
Mień Lipno
1
2
Łokietek Brześć Kujawski
22 Sie 2020 16:00
Szubinianka Szubin
6 0
Gopło Kruszwica
22 Sie 2020 16:00
Szubinianka Szubin
6
0
Gopło Kruszwica
22 Sie 2020 17:00
LTP Lubanie
0 7
Notecianka Pakość
22 Sie 2020 17:00
LTP Lubanie
0
7
Notecianka Pakość
9 Wrz 2020 17:00
Pogoń II Mogilno
2 0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
9 Wrz 2020 17:00
Pogoń II Mogilno
2
0
LKS Dąb-BOSIR Barcin
23 Wrz 2020 16:30
Goplania Inowrocław
1 0
Ziemowit Osięciny
23 Wrz 2020 16:30
Goplania Inowrocław
1
0
Ziemowit Osięciny
Kolejka 5
29 Sie 2020 15:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 4
LTP Lubanie
29 Sie 2020 15:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1
4
LTP Lubanie
29 Sie 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
4 0
Mień Lipno
29 Sie 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
4
0
Mień Lipno
29 Sie 2020 16:00
Notecianka Pakość
5 0
Pogoń II Mogilno
29 Sie 2020 16:00
Notecianka Pakość
5
0
Pogoń II Mogilno
29 Sie 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4 1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
29 Sie 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4
1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
29 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
3 0
Lubienianka Lubień Kujawski
29 Sie 2020 16:00
Gopło Kruszwica
3
0
Lubienianka Lubień Kujawski
29 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
0 1
GKS Baruchowo
29 Sie 2020 17:00
Zdrój Ciechocinek
0
1
GKS Baruchowo
29 Sie 2020 17:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
3 0
Goplania Inowrocław
29 Sie 2020 17:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
3
0
Goplania Inowrocław
30 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4 0
Piast Kołodziejewo
30 Sie 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4
0
Piast Kołodziejewo
7 Paź 2020 16:00
Ziemowit Osięciny
3 1
Szubinianka Szubin
7 Paź 2020 16:00
Ziemowit Osięciny
3
1
Szubinianka Szubin
Kolejka 6
5 Wrz 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
3 3
Ziemowit Osięciny
5 Wrz 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
3
3
Ziemowit Osięciny
5 Wrz 2020 15:00
Mień Lipno
0 3
Zdrój Ciechocinek
5 Wrz 2020 15:00
Mień Lipno
0
3
Zdrój Ciechocinek
5 Wrz 2020 16:00
Szubinianka Szubin
1 3
LKS Dąb-BOSIR Barcin
5 Wrz 2020 16:00
Szubinianka Szubin
1
3
LKS Dąb-BOSIR Barcin
5 Wrz 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
2 2
Tłuchowia Tłuchowo
5 Wrz 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
2
2
Tłuchowia Tłuchowo
5 Wrz 2020 16:00
Piast Kołodziejewo
2 5
Łokietek Brześć Kujawski
5 Wrz 2020 16:00
Piast Kołodziejewo
2
5
Łokietek Brześć Kujawski
5 Wrz 2020 17:00
Goplania Inowrocław
0 1
Notecianka Pakość
5 Wrz 2020 17:00
Goplania Inowrocław
0
1
Notecianka Pakość
5 Wrz 2020 17:00
LTP Lubanie
4 1
Pogoń II Mogilno
5 Wrz 2020 17:00
LTP Lubanie
4
1
Pogoń II Mogilno
6 Wrz 2020 15:30
GKS Baruchowo
2 0
Gopło Kruszwica
6 Wrz 2020 15:30
GKS Baruchowo
2
0
Gopło Kruszwica
6 Wrz 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1 2
Noteć Łabiszyn
6 Wrz 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1
2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 7
12 Wrz 2020 15:30
Gopło Kruszwica
8 1
Mień Lipno
12 Wrz 2020 15:30
Gopło Kruszwica
8
1
Mień Lipno
12 Wrz 2020 16:00
Zdrój Ciechocinek
5 1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 Wrz 2020 16:00
Zdrój Ciechocinek
5
1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
12 Wrz 2020 16:00
Notecianka Pakość
3 0
Szubinianka Szubin
12 Wrz 2020 16:00
Notecianka Pakość
3
0
Szubinianka Szubin
12 Wrz 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4 0
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
12 Wrz 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4
0
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
12 Wrz 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
0 0
Piast Kołodziejewo
12 Wrz 2020 16:00
Noteć Łabiszyn
0
0
Piast Kołodziejewo
12 Wrz 2020 16:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
1 5
Lubienianka Lubień Kujawski
12 Wrz 2020 16:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
1
5
Lubienianka Lubień Kujawski
13 Wrz 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
5 2
LTP Lubanie
13 Wrz 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
5
2
LTP Lubanie
13 Wrz 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
0 1
GKS Baruchowo
13 Wrz 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
0
1
GKS Baruchowo
13 Wrz 2020 16:00
Pogoń II Mogilno
2 0
Goplania Inowrocław
13 Wrz 2020 16:00
Pogoń II Mogilno
2
0
Goplania Inowrocław
Kolejka 8
19 Wrz 2020 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 1
Noteć Łabiszyn
19 Wrz 2020 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1
1
Noteć Łabiszyn
19 Wrz 2020 15:00
Mień Lipno
2 2
Ziemowit Osięciny
19 Wrz 2020 15:00
Mień Lipno
2
2
Ziemowit Osięciny
19 Wrz 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
3 3
Notecianka Pakość
19 Wrz 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
3
3
Notecianka Pakość
19 Wrz 2020 15:30
GKS Baruchowo
0 2
LKS Dąb-BOSIR Barcin
19 Wrz 2020 15:30
GKS Baruchowo
0
2
LKS Dąb-BOSIR Barcin
19 Wrz 2020 16:00
Szubinianka Szubin
1 2
Pogoń II Mogilno
19 Wrz 2020 16:00
Szubinianka Szubin
1
2
Pogoń II Mogilno
19 Wrz 2020 16:00
LTP Lubanie
1 0
Goplania Inowrocław
19 Wrz 2020 16:00
LTP Lubanie
1
0
Goplania Inowrocław
19 Wrz 2020 16:00
Piast Kołodziejewo
1 2
Zdrój Ciechocinek
19 Wrz 2020 16:00
Piast Kołodziejewo
1
2
Zdrój Ciechocinek
19 Wrz 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0 4
Gopło Kruszwica
19 Wrz 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0
4
Gopło Kruszwica
20 Wrz 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
2 5
Łokietek Brześć Kujawski
20 Wrz 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
2
5
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 9
26 Wrz 2020 15:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
4 4
Mień Lipno
26 Wrz 2020 15:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
4
4
Mień Lipno
26 Wrz 2020 16:00
Notecianka Pakość
2 0
GKS Baruchowo
26 Wrz 2020 16:00
Notecianka Pakość
2
0
GKS Baruchowo
26 Wrz 2020 16:00
Zdrój Ciechocinek
3 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
26 Wrz 2020 16:00
Zdrój Ciechocinek
3
1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
26 Wrz 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4 1
LTP Lubanie
26 Wrz 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
4
1
LTP Lubanie
26 Wrz 2020 16:00
Goplania Inowrocław
1 1
Szubinianka Szubin
26 Wrz 2020 16:00
Goplania Inowrocław
1
1
Szubinianka Szubin
26 Wrz 2020 16:30
Gopło Kruszwica
6 1
Piast Kołodziejewo
26 Wrz 2020 16:30
Gopło Kruszwica
6
1
Piast Kołodziejewo
27 Wrz 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
4 0
Tłuchowia Tłuchowo
27 Wrz 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
4
0
Tłuchowia Tłuchowo
27 Wrz 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
1 1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
27 Wrz 2020 15:00
Ziemowit Osięciny
1
1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
27 Wrz 2020 16:00
Pogoń II Mogilno
3 4
Lubienianka Lubień Kujawski
27 Wrz 2020 16:00
Pogoń II Mogilno
3
4
Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 10
3 Paź 2020
GKS Baruchowo
2 0
Pogoń II Mogilno
3 Paź 2020
GKS Baruchowo
2
0
Pogoń II Mogilno
3 Paź 2020 14:00
LTP Lubanie
8 0
Szubinianka Szubin
3 Paź 2020 14:00
LTP Lubanie
8
0
Szubinianka Szubin
3 Paź 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
4 0
Goplania Inowrocław
3 Paź 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
4
0
Goplania Inowrocław
3 Paź 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
1 2
Ziemowit Osięciny
3 Paź 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
1
2
Ziemowit Osięciny
3 Paź 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
6 1
Noteć Łabiszyn
3 Paź 2020 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
6
1
Noteć Łabiszyn
3 Paź 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 2
Gopło Kruszwica
3 Paź 2020 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1
2
Gopło Kruszwica
4 Paź 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4 5
Zdrój Ciechocinek
4 Paź 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4
5
Zdrój Ciechocinek
4 Paź 2020 15:00
Mień Lipno
2 6
Notecianka Pakość
4 Paź 2020 15:00
Mień Lipno
2
6
Notecianka Pakość
4 Paź 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2 3
LKS Dąb-BOSIR Barcin
4 Paź 2020 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2
3
LKS Dąb-BOSIR Barcin
Kolejka 11
10 Paź 2020 11:00
Zdrój Ciechocinek
1 3
Łokietek Brześć Kujawski
10 Paź 2020 11:00
Zdrój Ciechocinek
1
3
Łokietek Brześć Kujawski
10 Paź 2020 11:00
Szubinianka Szubin
2 4
Lubienianka Lubień Kujawski
10 Paź 2020 11:00
Szubinianka Szubin
2
4
Lubienianka Lubień Kujawski
10 Paź 2020 15:00
Goplania Inowrocław
0 1
GKS Baruchowo
10 Paź 2020 15:00
Goplania Inowrocław
0
1
GKS Baruchowo
10 Paź 2020 15:00
Notecianka Pakość
7 0
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
10 Paź 2020 15:00
Notecianka Pakość
7
0
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
10 Paź 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
3 0
LTP Lubanie
10 Paź 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
3
0
LTP Lubanie
10 Paź 2020 15:30
Gopło Kruszwica
6 1
Tłuchowia Tłuchowo
10 Paź 2020 15:30
Gopło Kruszwica
6
1
Tłuchowia Tłuchowo
11 Paź 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
2 4
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
11 Paź 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
2
4
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
11 Paź 2020 14:00
Pogoń II Mogilno
1 2
Mień Lipno
11 Paź 2020 14:00
Pogoń II Mogilno
1
2
Mień Lipno
21 Paź 2020 18:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
- -
Piast Kołodziejewo
21 Paź 2020 18:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
-
-
Piast Kołodziejewo
Kolejka 12
17 Paź 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1 3
Pogoń II Mogilno
17 Paź 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1
3
Pogoń II Mogilno
17 Paź 2020 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
8 1
Gopło Kruszwica
17 Paź 2020 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
8
1
Gopło Kruszwica
17 Paź 2020 12:00
LTP Lubanie
2 7
Lubienianka Lubień Kujawski
17 Paź 2020 12:00
LTP Lubanie
2
7
Lubienianka Lubień Kujawski
17 Paź 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
0 0
Zdrój Ciechocinek
17 Paź 2020 15:00
Noteć Łabiszyn
0
0
Zdrój Ciechocinek
17 Paź 2020 15:00
Mień Lipno
- -
Goplania Inowrocław
17 Paź 2020 15:00
Mień Lipno
-
-
Goplania Inowrocław
17 Paź 2020 15:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
2 1
LKS Dąb-BOSIR Barcin
17 Paź 2020 15:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
2
1
LKS Dąb-BOSIR Barcin
17 Paź 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
0 4
Notecianka Pakość
17 Paź 2020 15:00
Piast Kołodziejewo
0
4
Notecianka Pakość
18 Paź 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
3 2
Ziemowit Osięciny
18 Paź 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
3
2
Ziemowit Osięciny
18 Paź 2020 15:00
GKS Baruchowo
5 1
Szubinianka Szubin
18 Paź 2020 15:00
GKS Baruchowo
5
1
Szubinianka Szubin
Kolejka 13
24 Paź 2020 12:30
Zdrój Ciechocinek
2 1
LTP Lubanie
24 Paź 2020 12:30
Zdrój Ciechocinek
2
1
LTP Lubanie
24 Paź 2020 14:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
3 3
Tłuchowia Tłuchowo
24 Paź 2020 14:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
3
3
Tłuchowia Tłuchowo
24 Paź 2020 14:00
Notecianka Pakość
3 0
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
24 Paź 2020 14:00
Notecianka Pakość
3
0
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
24 Paź 2020 14:00
Goplania Inowrocław
1 1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
24 Paź 2020 14:00
Goplania Inowrocław
1
1
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
24 Paź 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
1 1
GKS Baruchowo
24 Paź 2020 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski
1
1
GKS Baruchowo
24 Paź 2020 15:00
Gopło Kruszwica
2 2
Noteć Łabiszyn
24 Paź 2020 15:00
Gopło Kruszwica
2
2
Noteć Łabiszyn
25 Paź 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
2 3
Łokietek Brześć Kujawski
25 Paź 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
2
3
Łokietek Brześć Kujawski
25 Paź 2020 14:00
Pogoń II Mogilno
1 0
Piast Kołodziejewo
25 Paź 2020 14:00
Pogoń II Mogilno
1
0
Piast Kołodziejewo
28 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
- -
Mień Lipno
28 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
-
-
Mień Lipno
Kolejka 14
31 Paź 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- -
Szubinianka Szubin
31 Paź 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-
-
Szubinianka Szubin
31 Paź 2020 13:00
Piast Kołodziejewo
- -
Goplania Inowrocław
31 Paź 2020 13:00
Piast Kołodziejewo
-
-
Goplania Inowrocław
31 Paź 2020 14:00
Zdrój Ciechocinek
- -
Gopło Kruszwica
31 Paź 2020 14:00
Zdrój Ciechocinek
-
-
Gopło Kruszwica
31 Paź 2020 14:00
LTP Lubanie
- -
GKS Baruchowo
31 Paź 2020 14:00
LTP Lubanie
-
-
GKS Baruchowo
31 Paź 2020 14:00
Noteć Łabiszyn
- -
Ziemowit Osięciny
31 Paź 2020 14:00
Noteć Łabiszyn
-
-
Ziemowit Osięciny
31 Paź 2020 14:00
Łokietek Brześć Kujawski
- -
LKS Dąb-BOSIR Barcin
31 Paź 2020 14:00
Łokietek Brześć Kujawski
-
-
LKS Dąb-BOSIR Barcin
31 Paź 2020 14:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
- -
Pogoń II Mogilno
31 Paź 2020 14:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
-
-
Pogoń II Mogilno
31 Paź 2020 14:00
Mień Lipno
- -
Lubienianka Lubień Kujawski
31 Paź 2020 14:00
Mień Lipno
-
-
Lubienianka Lubień Kujawski
31 Paź 2020 15:00
Tłuchowia Tłuchowo
- -
Notecianka Pakość
31 Paź 2020 15:00
Tłuchowia Tłuchowo
-
-
Notecianka Pakość
Kolejka 15
7 Lis 2020
Gopło Kruszwica
- -
LTP Lubanie
7 Lis 2020
Gopło Kruszwica
-
-
LTP Lubanie
7 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
- -
Piast Kołodziejewo
7 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
-
-
Piast Kołodziejewo
7 Lis 2020 13:00
Goplania Inowrocław
- -
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
7 Lis 2020 13:00
Goplania Inowrocław
-
-
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
7 Lis 2020 13:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
- -
Noteć Łabiszyn
7 Lis 2020 13:00
LKS Dąb-BOSIR Barcin
-
-
Noteć Łabiszyn
7 Lis 2020 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski
- -
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
7 Lis 2020 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski
-
-
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
7 Lis 2020 14:00
Notecianka Pakość
- -
Łokietek Brześć Kujawski
7 Lis 2020 14:00
Notecianka Pakość
-
-
Łokietek Brześć Kujawski
8 Lis 2020 13:00
GKS Baruchowo
- -
Mień Lipno
8 Lis 2020 13:00
GKS Baruchowo
-
-
Mień Lipno
8 Lis 2020 13:00
Pogoń II Mogilno
- -
Tłuchowia Tłuchowo
8 Lis 2020 13:00
Pogoń II Mogilno
-
-
Tłuchowia Tłuchowo
8 Lis 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
- -
Zdrój Ciechocinek
8 Lis 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
-
-
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 16
14 Lis 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
- -
GKS Baruchowo
14 Lis 2020
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
-
-
GKS Baruchowo
14 Lis 2020
Gopło Kruszwica
- -
Ziemowit Osięciny
14 Lis 2020
Gopło Kruszwica
-
-
Ziemowit Osięciny
14 Lis 2020
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
- -
Szubinianka Szubin
14 Lis 2020
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
-
-
Szubinianka Szubin
14 Lis 2020 13:00
Zdrój Ciechocinek
- -
LKS Dąb-BOSIR Barcin
14 Lis 2020 13:00
Zdrój Ciechocinek
-
-
LKS Dąb-BOSIR Barcin
14 Lis 2020 13:00
LTP Lubanie
- -
Mień Lipno
14 Lis 2020 13:00
LTP Lubanie
-
-
Mień Lipno
14 Lis 2020 13:00
Noteć Łabiszyn
- -
Notecianka Pakość
14 Lis 2020 13:00
Noteć Łabiszyn
-
-
Notecianka Pakość
14 Lis 2020 13:00
Piast Kołodziejewo
- -
Lubienianka Lubień Kujawski
14 Lis 2020 13:00
Piast Kołodziejewo
-
-
Lubienianka Lubień Kujawski
14 Lis 2020 14:00
Łokietek Brześć Kujawski
- -
Pogoń II Mogilno
14 Lis 2020 14:00
Łokietek Brześć Kujawski
-
-
Pogoń II Mogilno
15 Lis 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
- -
Goplania Inowrocław
15 Lis 2020 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
-
-
Goplania Inowrocław
Kolejka 17
21 Lis 2020 12:00
Mień Lipno
- -
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
21 Lis 2020 12:00
Mień Lipno
-
-
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
21 Lis 2020 12:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
- -
Gopło Kruszwica
21 Lis 2020 12:30
LKS Dąb-BOSIR Barcin
-
-
Gopło Kruszwica
21 Lis 2020 13:00
Notecianka Pakość
- -
Zdrój Ciechocinek
21 Lis 2020 13:00
Notecianka Pakość
-
-
Zdrój Ciechocinek
21 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
- -
Tłuchowia Tłuchowo
21 Lis 2020 13:00
Szubinianka Szubin
-
-
Tłuchowia Tłuchowo
21 Lis 2020 13:00
Goplania Inowrocław
- -
Łokietek Brześć Kujawski
21 Lis 2020 13:00
Goplania Inowrocław
-
-
Łokietek Brześć Kujawski
21 Lis 2020 13:00
GKS Baruchowo
- -
Piast Kołodziejewo
21 Lis 2020 13:00
GKS Baruchowo
-
-
Piast Kołodziejewo
21 Lis 2020 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski
- -
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
21 Lis 2020 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski
-
-
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
22 Lis 2020 13:00
Pogoń II Mogilno
- -
Noteć Łabiszyn
22 Lis 2020 13:00
Pogoń II Mogilno
-
-
Noteć Łabiszyn
22 Lis 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
- -
LTP Lubanie
22 Lis 2020 14:00
Ziemowit Osięciny
-
-
LTP Lubanie
P