Klasa okręgowa

2021-2022
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
29
24
3
2
112
32
80
75
2
Noteć Łabiszyn
z z z z z
>
29
21
4
4
93
31
62
67
3
29
18
6
5
76
32
44
60
4
Kujawiak Kowal
z z z p z
>
29
18
3
8
77
40
37
57
5
29
15
2
12
61
72
-11
47
6
29
13
4
12
62
62
0
43
7
Gopło Kruszwica
p z p z r
>
29
11
9
9
50
38
12
42
8
GKS Baruchowo
z p z z z
>
29
12
3
14
48
56
-8
39
9
29
11
4
14
63
66
-3
37
10
29
10
6
13
42
56
-14
36
11
29
11
3
15
56
66
-10
36
12
LTP Lubanie
z r p z p
>
29
8
6
15
48
80
-32
30
13
29
8
4
17
39
63
-24
28
14
Mień Lipno
p r p p p
>
29
8
3
18
41
78
-37
27
15
29
6
5
18
37
78
-41
23
16
29
5
1
23
23
78
-55
16
Noteć Inowrocław wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej
pokaż na pełnym ekranie
Tłuchowia Tłuchowo
Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawiak Kowal
Kujawiak Instalnova Kruszyn
Piast Kołodziejewo
Gopło Kruszwica
GKS Baruchowo
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
LTP Lubanie
Sadownik Waganiec
Mień Lipno
Pogoń II Mogilno
Noteć Inowrocław
1 Tłuchowia Tłuchowo 2–2 4–2 0–0 2–1 2–1 2–1 3–0 8–2 4–1 1–1 6–2 3–0 9–1 6–0 4–1
2 Noteć Łabiszyn 3–1 2–2 4–1 8–0 1–1 1–0 4–0 4–2 2–2 4–2 3–1 4–0 4–0 7–0 3–0
3 Łokietek Brześć Kujawski 2–1 1–3 5–0 8–1 2–2 1–0 2–1 6–0 3–1 6–1 2–1 3–0 6–2 3–0
4 Kujawiak Kowal 0–1 3–4 1–3 4–0 3–2 2–2 3–0 3–2 2–1 4–2 5–0 8–0 3–1 3–0 1–0
5 Kujawiak Instalnova Kruszyn 2–10 1–0 2–1 2–2 2–0 2–1 2–1 3–1 1–2 3–2 5–3 1–4 1–3 4–1
6 Piast Kołodziejewo 1–3 3–2 1–1 0–2 6–4 3–0 2–0 1–0 5–3 4–2 3–2 0–3 3–1 1–4
7 Gopło Kruszwica 2–3 1–3 3–2 2–5 1–0 2–0 1–2 4–0 3–2 1–1 0–0 5–1 3–0 3–0
8 GKS Baruchowo 2–5 4–1 2–2 2–1 1–2 0–6 0–0 5–2 0–3 3–0 2–1 4–2 3–4 2–1 3–0
9 Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 1–6 1–7 0–0 2–4 3–2 6–0 2–1 0–2 8–2 1–1 2–2 1–0 1–2 3–3 3–0
10 Zdrój Ciechocinek 0–2 0–3 2–0 0–3 1–1 3–0 1–1 3–1 4–0 4–1 1–3 0–1 0–0 1–0 3–0
11 Wisła Dobrzyń N/Wisłą 1–7 0–2 0–1 3–2 2–0 5–0 0–4 1–5 0–2 1–0 3–1 1–1 5–1 7–4
12 LTP Lubanie 2–7 0–6 2–2 0–6 1–3 1–1 0–0 0–2 2–2 2–3 3–2 3–2 3–1 5–0
13 Sadownik Waganiec 0–2 0–2 2–0 4–0 0–7 1–1 1–3 0–5 0–0 3–1 5–1 0–2 2–2 3–0
14 Mień Lipno 0–4 0–3 1–5 2–3 0–4 2–6 1–1 0–2 3–2 6–3 0–4 0–1 0–3 5–1 3–0
15 Pogoń II Mogilno 1–3 3–0 1–0 2–3 2–5 1–1 1–3 1–1 0–5 3–0 0–1 2–3 2–1 2–1
16 Noteć Inowrocław 0–3 1–4 0–2 0–3 0–3 0–3 1–2 3–0 0–3 2–1 0–3 0–3 3–1 2–0 1–1
Kolejka 1
14 sie 2021
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
5 1
Pogoń II Mogilno
14 sie 2021
- 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
1 0
GKS Baruchowo
14 sie 2021
- 11:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 2
Kujawiak Kowal
14 sie 2021
- 12:00
Noteć Inowrocław
2 1
Zdrój Ciechocinek
14 sie 2021
- 17:00
LTP Lubanie
2 7
Tłuchowia Tłuchowo
14 sie 2021
- 17:00
Sadownik Waganiec
0 5
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
14 sie 2021
- 17:00
Piast Kołodziejewo
3 2
Noteć Łabiszyn
14 sie 2021
- 18:00
Gopło Kruszwica
5 1
Mień Lipno
Kolejka 2
21 sie 2021
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
3 1
Sadownik Waganiec
21 sie 2021
- 12:00
Noteć Inowrocław
1 4
Noteć Łabiszyn
21 sie 2021
- 16:00
Mień Lipno
2 6
Piast Kołodziejewo
21 sie 2021
- 16:00
LTP Lubanie
0 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
21 sie 2021
- 17:00
Kujawiak Kowal
2 2
Gopło Kruszwica
22 sie 2021
- 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4 2
Łokietek Brześć Kujawski
22 sie 2021
- 12:00
GKS Baruchowo
1 2
Kujawiak Instalnova Kruszyn
22 sie 2021
- 17:00
Pogoń II Mogilno
3 0
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 3
27 sie 2021
- 18:00
Zdrój Ciechocinek
0 3
Noteć Łabiszyn
28 sie 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 10
Tłuchowia Tłuchowo
28 sie 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
2 0
Mień Lipno
28 sie 2021
- 13:00
Łokietek Brześć Kujawski
2 1
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
28 sie 2021
- 16:00
LTP Lubanie
2 3
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
28 sie 2021
- 17:00
Piast Kołodziejewo
0 2
Kujawiak Kowal
28 sie 2021
- 17:00
Sadownik Waganiec
2 2
Pogoń II Mogilno
28 sie 2021
- 18:00
Gopło Kruszwica
2 0
GKS Baruchowo
Kolejka 4
4 wrz 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
0 6
Piast Kołodziejewo
4 wrz 2021
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
2 1
Gopło Kruszwica
4 wrz 2021
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
3 2
Kujawiak Instalnova Kruszyn
4 wrz 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
1 0
Noteć Inowrocław
4 wrz 2021
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
0 1
Łokietek Brześć Kujawski
4 wrz 2021
- 16:00
Mień Lipno
6 3
Zdrój Ciechocinek
4 wrz 2021
- 17:00
Sadownik Waganiec
5 1
LTP Lubanie
4 wrz 2021
- 17:00
Pogoń II Mogilno
3 0
Noteć Łabiszyn
Kolejka 5
11 wrz 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
3 2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
11 wrz 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
3 0
GKS Baruchowo
11 wrz 2021
- 00:00
Gopło Kruszwica
1 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
11 wrz 2021
- 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
2 1
Sadownik Waganiec
11 wrz 2021
- 16:00
Zdrój Ciechocinek
0 3
Kujawiak Kowal
11 wrz 2021
- 16:00
Piast Kołodziejewo
1 3
Tłuchowia Tłuchowo
11 wrz 2021
- 16:00
Mień Lipno
0 3
Noteć Łabiszyn
12 wrz 2021
- 13:00
LTP Lubanie
3 1
Pogoń II Mogilno
Kolejka 6
18 wrz 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
3 4
Noteć Łabiszyn
18 wrz 2021
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
4 1
Noteć Inowrocław
18 wrz 2021
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
6 0
Piast Kołodziejewo
18 wrz 2021
- 00:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
0 4
Gopło Kruszwica
18 wrz 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
0 3
Zdrój Ciechocinek
19 wrz 2021
- 13:00
LTP Lubanie
2 2
Łokietek Brześć Kujawski
19 wrz 2021
- 17:00
Pogoń II Mogilno
2 1
Mień Lipno
28 wrz 2021
- 20:00
Sadownik Waganiec
4 0
Kujawiak Instalnova Kruszyn
Kolejka 7
25 wrz 2021
- 00:00
Mień Lipno
2 3
Kujawiak Kowal
25 wrz 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
5 3
LTP Lubanie
25 wrz 2021
- 00:00
Gopło Kruszwica
0 0
Sadownik Waganiec
25 wrz 2021
- 00:00
Piast Kołodziejewo
5 3
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
25 wrz 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
25 wrz 2021
- 00:00
Noteć Łabiszyn
4 0
GKS Baruchowo
25 wrz 2021
- 15:00
Łokietek Brześć Kujawski
6 2
Pogoń II Mogilno
25 wrz 2021
- 16:00
Zdrój Ciechocinek
0 2
Tłuchowia Tłuchowo
Kolejka 8
2 paź 2021
- 00:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
7 4
Noteć Inowrocław
2 paź 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
3 4
Mień Lipno
2 paź 2021
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
8 2
Zdrój Ciechocinek
2 paź 2021
- 00:00
Sadownik Waganiec
0 7
Piast Kołodziejewo
2 paź 2021
- 13:00
Tłuchowia Tłuchowo
2 2
Noteć Łabiszyn
2 paź 2021
- 15:00
Łokietek Brześć Kujawski
5 0
Kujawiak Instalnova Kruszyn
3 paź 2021
- 13:00
LTP Lubanie
0 0
Gopło Kruszwica
3 paź 2021
- 15:00
Pogoń II Mogilno
2 3
Kujawiak Kowal
Kolejka 9
9 paź 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
3 1
Sadownik Waganiec
9 paź 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
3 0
GKS Baruchowo
9 paź 2021
- 00:00
Mień Lipno
0 4
Tłuchowia Tłuchowo
9 paź 2021
- 00:00
Noteć Łabiszyn
4 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
9 paź 2021
- 00:00
Piast Kołodziejewo
4 2
LTP Lubanie
9 paź 2021
- 00:00
Gopło Kruszwica
1 3
Łokietek Brześć Kujawski
9 paź 2021
- 15:00
Zdrój Ciechocinek
4 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
9 paź 2021
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
1 3
Pogoń II Mogilno
Kolejka 10
16 paź 2021
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
1 2
Mień Lipno
16 paź 2021
- 00:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
0 2
Noteć Łabiszyn
16 paź 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 1
Gopło Kruszwica
16 paź 2021
- 00:00
Sadownik Waganiec
0 0
Zdrój Ciechocinek
16 paź 2021
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
0 0
Kujawiak Kowal
16 paź 2021
- 13:00
Łokietek Brześć Kujawski
8 1
Piast Kołodziejewo
16 paź 2021
- 15:00
LTP Lubanie
5 0
Noteć Inowrocław
17 paź 2021
- 15:00
Pogoń II Mogilno
1 1
GKS Baruchowo
Kolejka 11
23 paź 2021
- 00:00
Piast Kołodziejewo
6 4
Kujawiak Instalnova Kruszyn
23 paź 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 2
Łokietek Brześć Kujawski
23 paź 2021
- 00:00
Noteć Łabiszyn
4 0
Sadownik Waganiec
23 paź 2021
- 00:00
Mień Lipno
0 4
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
23 paź 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
3 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
23 paź 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
2 5
Tłuchowia Tłuchowo
23 paź 2021
- 14:00
Gopło Kruszwica
3 0
Pogoń II Mogilno
23 paź 2021
- 15:00
Zdrój Ciechocinek
1 3
LTP Lubanie
Kolejka 12
30 paź 2021
- 00:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
3 2
Kujawiak Kowal
30 paź 2021
- 00:00
Gopło Kruszwica
1 0
Piast Kołodziejewo
30 paź 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
4 1
Noteć Inowrocław
30 paź 2021
- 00:00
Sadownik Waganiec
0 2
Mień Lipno
30 paź 2021
- 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
6 0
Zdrój Ciechocinek
30 paź 2021
- 13:00
LTP Lubanie
0 6
Noteć Łabiszyn
31 paź 2021
- 13:00
Pogoń II Mogilno
1 3
Tłuchowia Tłuchowo
20 lis 2021
- 11:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
0 2
GKS Baruchowo
Kolejka 13
6 lis 2021
- 00:00
Noteć Inowrocław
1 2
Gopło Kruszwica
6 lis 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
3 0
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
6 lis 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
8 0
Sadownik Waganiec
6 lis 2021
- 00:00
Mień Lipno
0 1
LTP Lubanie
6 lis 2021
- 00:00
Noteć Łabiszyn
2 2
Łokietek Brześć Kujawski
6 lis 2021
- 13:00
Zdrój Ciechocinek
1 1
Kujawiak Instalnova Kruszyn
7 lis 2021
- 13:00
Piast Kołodziejewo
3 1
Pogoń II Mogilno
17 lis 2021
- 18:30
Tłuchowia Tłuchowo
8 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 14
11 lis 2021
- 00:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
1 0
Noteć Łabiszyn
11 lis 2021
- 00:00
Łokietek Brześć Kujawski
3 0
Mień Lipno
11 lis 2021
- 00:00
Gopło Kruszwica
4 0
Zdrój Ciechocinek
11 lis 2021
- 00:00
Sadownik Waganiec
1 3
GKS Baruchowo
11 lis 2021
- 00:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 7
Tłuchowia Tłuchowo
11 lis 2021
- 00:00
Piast Kołodziejewo
1 4
Noteć Inowrocław
11 lis 2021
- 11:00
LTP Lubanie
0 6
Kujawiak Kowal
11 lis 2021
- 13:00
Pogoń II Mogilno
0 5
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 15
14 lis 2021
- 00:00
Mień Lipno
0 4
Kujawiak Instalnova Kruszyn
14 lis 2021
- 00:00
GKS Baruchowo
2 1
LTP Lubanie
14 lis 2021
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
3 0
Sadownik Waganiec
14 lis 2021
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
1 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
14 lis 2021
- 00:00
Noteć Łabiszyn
1 0
Gopło Kruszwica
14 lis 2021
- 00:00
Zdrój Ciechocinek
3 0
Piast Kołodziejewo
14 lis 2021
- 00:00
Kujawiak Kowal
1 3
Łokietek Brześć Kujawski
14 lis 2021
- 12:00
Noteć Inowrocław
1 1
Pogoń II Mogilno
Kolejka 16
19 mar 2022
- 00:00
Zdrój Ciechocinek
3 0
Noteć Inowrocław
19 mar 2022
- 13:00
Kujawiak Kowal
4 0
Kujawiak Instalnova Kruszyn
19 mar 2022
- 13:00
Noteć Łabiszyn
1 1
Piast Kołodziejewo
19 mar 2022
- 14:30
Tłuchowia Tłuchowo
6 2
LTP Lubanie
19 mar 2022
- 15:00
Mień Lipno
1 1
Gopło Kruszwica
19 mar 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
1 0
Sadownik Waganiec
19 mar 2022
- 15:30
GKS Baruchowo
2 2
Łokietek Brześć Kujawski
20 mar 2022
- 15:00
Pogoń II Mogilno
0 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
Kolejka 17
26 mar 2022
- 13:00
Noteć Łabiszyn
3 0
Noteć Inowrocław
26 mar 2022
- 13:00
Piast Kołodziejewo
0 3
Mień Lipno
26 mar 2022
- 14:30
Gopło Kruszwica
3 2
Kujawiak Kowal
26 mar 2022
- 15:00
Łokietek Brześć Kujawski
2 1
Tłuchowia Tłuchowo
26 mar 2022
- 15:00
Zdrój Ciechocinek
1 0
Pogoń II Mogilno
26 mar 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
2 2
LTP Lubanie
26 mar 2022
- 16:00
Sadownik Waganiec
3 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
26 mar 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 1
GKS Baruchowo
Kolejka 18
2 kw. 2022
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
2 1
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 kw. 2022
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 0
LTP Lubanie
2 kw. 2022
- 12:00
Noteć Łabiszyn
2 2
Zdrój Ciechocinek
2 kw. 2022
- 15:00
Kujawiak Kowal
3 2
Piast Kołodziejewo
2 kw. 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
0 0
Łokietek Brześć Kujawski
2 kw. 2022
- 15:00
Mień Lipno
3 0
Noteć Inowrocław
2 kw. 2022
- 16:00
GKS Baruchowo
0 0
Gopło Kruszwica
3 kw. 2022
- 15:00
Pogoń II Mogilno
2 1
Sadownik Waganiec
Kolejka 19
9 kw. 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Kujawiak Kowal
9 kw. 2022
- 00:00
Gopło Kruszwica
2 3
Tłuchowia Tłuchowo
9 kw. 2022
- 13:00
Łokietek Brześć Kujawski
3 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
9 kw. 2022
- 15:00
Zdrój Ciechocinek
0 0
Mień Lipno
9 kw. 2022
- 16:00
Noteć Łabiszyn
7 0
Pogoń II Mogilno
9 kw. 2022
- 16:00
LTP Lubanie
3 2
Sadownik Waganiec
9 kw. 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
3 1
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
9 kw. 2022
- 16:00
Piast Kołodziejewo
2 0
GKS Baruchowo
Kolejka 20
16 kw. 2022
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
2 1
Piast Kołodziejewo
16 kw. 2022
- 00:00
Kujawiak Kowal
2 1
Zdrój Ciechocinek
16 kw. 2022
- 00:00
GKS Baruchowo
3 0
Noteć Inowrocław
16 kw. 2022
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
2 0
Kujawiak Instalnova Kruszyn
16 kw. 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
2 1
Gopło Kruszwica
16 kw. 2022
- 16:00
Pogoń II Mogilno
2 3
LTP Lubanie
16 kw. 2022
- 16:00
Sadownik Waganiec
0 2
Łokietek Brześć Kujawski
16 kw. 2022
- 16:00
Noteć Łabiszyn
4 0
Mień Lipno
Kolejka 21
23 kw. 2022
- 00:00
Mień Lipno
5 1
Pogoń II Mogilno
23 kw. 2022
- 00:00
Gopło Kruszwica
3 2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
23 kw. 2022
- 00:00
Piast Kołodziejewo
1 0
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
23 kw. 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Tłuchowia Tłuchowo
23 kw. 2022
- 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
6 1
LTP Lubanie
23 kw. 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
1 4
Sadownik Waganiec
23 kw. 2022
- 16:00
Noteć Łabiszyn
4 1
Kujawiak Kowal
23 kw. 2022
- 16:00
Zdrój Ciechocinek
3 1
GKS Baruchowo
Kolejka 22
30 kw. 2022
- 00:00
GKS Baruchowo
4 1
Noteć Łabiszyn
30 kw. 2022
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
3 0
Noteć Inowrocław
30 kw. 2022
- 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
4 1
Zdrój Ciechocinek
30 kw. 2022
- 16:00
LTP Lubanie
1 3
Kujawiak Instalnova Kruszyn
30 kw. 2022
- 16:30
Sadownik Waganiec
1 1
Gopło Kruszwica
1 maj 2022
- 14:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
5 0
Piast Kołodziejewo
1 maj 2022
- 17:00
Pogoń II Mogilno
1 0
Łokietek Brześć Kujawski
25 maj 2022
- 19:00
Kujawiak Kowal
3 1
Mień Lipno
Kolejka 23
7 maj 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
7 maj 2022
- 15:00
Gopło Kruszwica
1 1
LTP Lubanie
7 maj 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 1
Łokietek Brześć Kujawski
7 maj 2022
- 16:00
Noteć Łabiszyn
3 1
Tłuchowia Tłuchowo
7 maj 2022
- 16:00
Piast Kołodziejewo
3 2
Sadownik Waganiec
7 maj 2022
- 16:00
Kujawiak Kowal
3 0
Pogoń II Mogilno
7 maj 2022
- 16:00
Mień Lipno
0 2
GKS Baruchowo
7 maj 2022
- 17:00
Zdrój Ciechocinek
4 0
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 24
14 maj 2022
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
1 7
Noteć Łabiszyn
14 maj 2022
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
9 1
Mień Lipno
14 maj 2022
- 00:00
GKS Baruchowo
2 1
Kujawiak Kowal
14 maj 2022
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
0 2
Zdrój Ciechocinek
14 maj 2022
- 16:00
LTP Lubanie
1 1
Piast Kołodziejewo
14 maj 2022
- 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
2 2
Gopło Kruszwica
14 maj 2022
- 17:00
Sadownik Waganiec
3 0
Noteć Inowrocław
15 maj 2022
- 17:00
Pogoń II Mogilno
2 5
Kujawiak Instalnova Kruszyn
Kolejka 25
21 maj 2022
- 00:00
Kujawiak Kowal
0 1
Tłuchowia Tłuchowo
21 maj 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
LTP Lubanie
21 maj 2022
- 13:00
Gopło Kruszwica
2 5
Kujawiak Instalnova Kruszyn
21 maj 2022
- 14:00
Noteć Łabiszyn
4 2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
21 maj 2022
- 16:00
Mień Lipno
3 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
21 maj 2022
- 16:00
Piast Kołodziejewo
1 1
Łokietek Brześć Kujawski
21 maj 2022
- 17:00
Zdrój Ciechocinek
0 1
Sadownik Waganiec
21 maj 2022
- 17:00
GKS Baruchowo
2 1
Pogoń II Mogilno
Kolejka 26
28 maj 2022
- 11:00
Łokietek Brześć Kujawski
3 0
Noteć Inowrocław
28 maj 2022
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 1
Mień Lipno
28 maj 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
2 4
Kujawiak Kowal
28 maj 2022
- 16:00
LTP Lubanie
2 2
Zdrój Ciechocinek
28 maj 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
2 0
Piast Kołodziejewo
29 maj 2022
- 11:00
Tłuchowia Tłuchowo
3 0
GKS Baruchowo
29 maj 2022
- 16:00
Sadownik Waganiec
0 2
Noteć Łabiszyn
29 maj 2022
- 17:00
Pogoń II Mogilno
1 3
Gopło Kruszwica
Kolejka 27
4 cze 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Kujawiak Instalnova Kruszyn
4 cze 2022
- 12:00
Tłuchowia Tłuchowo
6 0
Pogoń II Mogilno
4 cze 2022
- 14:00
Noteć Łabiszyn
3 1
LTP Lubanie
4 cze 2022
- 16:00
Piast Kołodziejewo
3 0
Gopło Kruszwica
4 cze 2022
- 16:00
Mień Lipno
0 3
Sadownik Waganiec
4 cze 2022
- 16:00
Kujawiak Kowal
4 2
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
4 cze 2022
- 17:00
Zdrój Ciechocinek
2 0
Łokietek Brześć Kujawski
5 cze 2022
- 11:00
GKS Baruchowo
5 2
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Kolejka 28
11 cze 2022
- 00:00
Gopło Kruszwica
3 0
Noteć Inowrocław
11 cze 2022
- 11:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
1 5
GKS Baruchowo
11 cze 2022
- 15:00
Łokietek Brześć Kujawski
1 3
Noteć Łabiszyn
11 cze 2022
- 15:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
1 6
Tłuchowia Tłuchowo
11 cze 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
1 2
Zdrój Ciechocinek
11 cze 2022
- 16:00
LTP Lubanie
3 2
Mień Lipno
12 cze 2022
- 16:00
Sadownik Waganiec
2 0
Kujawiak Kowal
12 cze 2022
- 17:00
Pogoń II Mogilno
1 1
Piast Kołodziejewo
Kolejka 29
15 cze 2022
- 18:00
Zdrój Ciechocinek
1 1
Gopło Kruszwica
16 cze 2022
- 00:00
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
3 3
Pogoń II Mogilno
16 cze 2022
- 00:00
Tłuchowia Tłuchowo
1 1
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
16 cze 2022
- 00:00
Noteć Inowrocław
0 3
Piast Kołodziejewo
16 cze 2022
- 00:00
Mień Lipno
1 5
Łokietek Brześć Kujawski
16 cze 2022
- 00:00
Kujawiak Kowal
5 0
LTP Lubanie
16 cze 2022
- 00:00
GKS Baruchowo
4 2
Sadownik Waganiec
16 cze 2022
- 16:00
Noteć Łabiszyn
8 0
Kujawiak Instalnova Kruszyn
Kolejka 30
19 cze 2022
- 16:00
Piast Kołodziejewo
- -
Zdrój Ciechocinek
19 cze 2022
- 16:00
Pogoń II Mogilno
- -
Noteć Inowrocław
19 cze 2022
- 16:00
Wisła Dobrzyń N/Wisłą
- -
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
19 cze 2022
- 16:00
Sadownik Waganiec
- -
Tłuchowia Tłuchowo
19 cze 2022
- 16:00
LTP Lubanie
- -
GKS Baruchowo
19 cze 2022
- 16:00
Łokietek Brześć Kujawski
- -
Kujawiak Kowal
19 cze 2022
- 16:00
Kujawiak Instalnova Kruszyn
- -
Mień Lipno
19 cze 2022
- 16:00
Gopło Kruszwica
- -
Noteć Łabiszyn
P