Sadownik pokonany

Zespół rezerw prowadzony przez Tomasza Gorgonia w bardzo ważnym meczu dla układu tabeli wygrał z Sadownikiem Waganiec 2:1 (0:1). Wszystkie bramki w meczu padły po rzutach karnych. Do przerwy prowadził zespół z Wagańca, w 41 minucie rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Różański. Po przerwie rezerwy odwróciły wynik meczu. W 49 minucie rzut karny podyktowany za faul na Stanisławie Ciejku skutecznie wykorzystał Mikołaj Lisek. Później w 57 minucie kolejny faul w polu karnym tym razem na Mateuszu Wawrze i ponownie pewnie wykorzystany przez Mikołaja Liska. Na domiar złego oba faule popełnił ten sam zawodnik za co otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W 81 minucie po dwóch żółtych kartkach za pyskówkę opuścił kolejny zawodnik z Wagańca i zespół gości kończył mecz w dziewięcioosobowym składzie.

Kolejny mecz rezerwy zagrają na wyjeździe z Notecią Łabiszyn w sobotę 9 kwietnia o godzinie 12:00.

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Jakub Pęziak, Maciej Śmigielski, Mikołaj Szczególski, Paweł Kasprowicz, Arkadiusz Dernoga (Mateusz Bonkowski), Filip Loks, Adam Cieślewicz (Szymon Rutkowski), Mikołaj Lisek (Wojciech Marczewski), Mateusz Wawer (Mateusz Waliszewski), Stanisław Ciejek