Sensacja w Dąbrówce

Po nieudanych meczach z zespołami z dołu tabeli zespół rezerw z góry skazywany był na porażkę w meczu z wiceliderem Łokietkiem Brześć Kujawski. Mądrze i bardzo zespołowo broniące rezerwy do przerwy sensacyjnie prowadziły. W 34 minucie jeden z nielicznych wypadów rezerw zakończył się rzutem rożnym, po którym w polu karnym łapany za koszulkę był Maciej Śmigielski. Rzut karny i druga żółta kartka dla Macieja Pałczyńskiego. Jedenastkę pewnie wykorzystał Mikołaj Lisek. Po przerwie mimo gry w osłabieniu tempo gry dyktowali goście z Brześcia Kujawskiego będący niemal bez przerwy na połowie gospodarzy. Do końca meczu mogileński zespół zostawił serce na boisku i utrzymał korzystny rezultat. Rezerwy pokazały, że przy odpowiedniej motywacji są w stanie pokonać czołową drużynę V ligi. Droga do utrzymania ciągle daleka, ale takie mecze jak dzisiejszy pozwalają wierzyć w zespół Tomasza Gorgonia.

Bramka: 35′ (rz.k.) Mikołaj Lisek

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Maciej Konieczka, Maciej Śmigielski, Mikołaj Szczególski, Paweł Pomaski, Mikołaj Lisek (Mateusz Bonkowski), Arkadiusz Dernoga, Szymon Rutkowski, Maksymilian Welzandt (Mateusz Ścisłowski), Stanisław Ciejek, Kacper Kraska (Wojciech Marczewski)

Za tydzień w sobotę rezerwy wyjeżdżają na boisko do Kowala gdzie o godzinie 16:00 zmierzą się z czwartą drużyną w tabeli Kujawiakiem Kowal.