Ważne punkty rezerw

Rezerwy Pogoni Mogilno pokonały w Dąbrówce Zjednoczonych Piotrków Kujawski 2:0 (0:0). Było to pierwsze domowe zwycięstwo w tym roku i przełamanie serii 5 kolejnych domowych porażek.

Bramki w tym meczu zdobyli w 70 minucie Szymon Wypijewski z rzutu karnego i w 78 minucie Michał Wojciechowski.

W sobotę zespół prowadzony przez Tomasza Gorgonia zagra w Kołodziejewie w tamtejszym Piastem.

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Szymon Wypijewski, Daniel Aleksandrowicz, Maciej Śmigielski, Patryk Ostrowski, Dawid Szefler, Mikołaj Lisek, Wojciech Marczewski, Michał Wojciechowski, Mikołaj Luksteadt, Paweł Kasprowicz rezerwowi: Michał Delikta, Maciej Konieczka, Mateusz Bonkowski, Mikołaj Chęciński, Mikołaj Kleczewski, Piotr Pachała, Mateusz Waliszewski