Wysoka przegrana w Łabiszynie

Bez punktów i ze sporym bagażem bramek z Łabiszyna wróciły rezerwy Pogoni. W pierwszej połowie w ciągu dziewiętnastu minut padły cztery bramki dla Noteci. Po przerwie padły kolejne trzy bramki w tym dwie w samej końcówce meczu. Zespół z Łabiszyna z nawiązką zrewanżował się za jesienny mecz w Dąbrówce gdzie rezerwy wygrały 3:0.

Bramki: 19′, 26′, 90′ Marcin Słowiński, 20′, 38′ Piotr Ziółkowski, 64′ Patryk Rybarczyk, 89′ Piotr Wnuk

Pogoń II Mogilno: Jakub Kowalik, Mateusz Waliszewski (46′ Maciej Konieczka)(68′ Mateusz Ścisłowski), Paweł Kasprowicz, Mikołaj Szczególski, Mateusz Wawer, Arkadiusz Dernoga, Mikołaj Lisek (46′ Patryk Nawrocki), Szymon Rutkowski (73′ Wojciech Marczewski), Adam Cieślewicz, Mateusz Bonkowski, Kacper Kraska (46′ Maksymilian Welzandt)

Kolejny mecz rezerwy zagrają w sobotę 16 kwietnia o godzinie 16:00 w Dąbrówce gdzie rywalem będzie sąsiad w ligowej tabeli LTP Lubanie.