Z Gopłem bez punktów

Zespół rezerw nie zdołał zdobyć punktów z Gopłem Kruszwica. W 21 minucie po akcji Mateusza Kurtysiaka piłkę do bramki z bliska wpakował Michał Kruszczyński. Na kolejne bramki kibice w Dąbrówce musieli czekać aż do 81 minuty. Kurtysiak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Po pięciu minutach było już po meczu, Kruszczyński niepilnowany w polu karnym pokonał Uklejewskiego. W 88 minucie bramkę honorową zdobył Kacper Strzelecki po wrzutce Mateusza Bonkowskiego. Strzelecki dobrze złożył się do strzału i wolejem pokonał bramkarza strzelając po długim słupku. Po chwili były jeszcze szanse na emocję do końca meczu, ale gości uratował słupek.

Sytuacja rezerw po dzisiejszym meczu jest bardzo ciężka i na cztery kolejki przed końcem sezonu strata do walczących o utrzymanie LTP Lubanie i Mieni Lipno to 6 punktów.

Bramki: 88′ Kacper Strzelecki – 21′, 86′ Michał Kruszczyński, 81′ Mateusz Kurtysiak

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Jakub Pęziak, Mikołaj Szczególski, Krzysztof Krotoszyński, Maciej Konieczka (Mateusz Bonkowski), Arkadiusz Dernoga (46′ Mikołaj Lisek), Patryk Nawrocki (Mateusz Ścisłowski), Szymon Rutkowski (Mateusz Waliszewski), Maksymilian Welzandt (Kacper Kraska), Kacper Strzelecki, Stanisław Ciejek

Za tydzień w sobotę o godzinie 11:00 rezerwy zagrają w oddalonym od Mogilna 127 km Tłuchowie z liderem V ligi Tłuchowią. Gospodarze na cztery kolejki przez końcem ligi mają 10 punktów przewagi nad Notecią Łabiszyn i 11 punktów przewagi nad Łokietkiem Brześć Kujawski.